Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az exemmel álmodtam már nem...

Az exemmel álmodtam már nem egyszer? Mostanában elég gyakran. Pedig vagy 3 éve volt. Nem szeretem már. És a mindenem a mostani párom. A szituáció annyi volt hogy a barátait választotta helyettem anno. Párommal össze költözés előtt állunk.

Figyelt kérdés
És ez eléggé frusztrál.
2020. aug. 6. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott motoszkál még a fejedben valahol mélyen, amikor alszunk az agyunk “rendet rak”. Nem kell túl sok mindent belegondolni, csak egy álom. Ha összeköltözés előtt álltok a mostani pàroddal, akkor inkább azzal foglalkozz. Ha nem megy, akkor sanszos, hogy valamit mégis csak érzel iránta, ha egy kósza álom így felkavar.
2020. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozom, nem az álom a lényeg, hanem a hatás, amit érzel, ha arról az emberről van szó.
2020. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha én valakit már nem szeretek, hiába álmodtam vele, felébredek és kész nem is érdekel semmi ezzel kapcsolatban. Neked még ott van valami, ami nem tiszta.
2020. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En alapvetoen materialista voltam, most is reszben maradtam, de telepatiat, tisztanlatast rendszeresen tapasztalom. Exszel egy heten at almodtam, mar egy porcikam se akarja. Az almokbol ereztem, hogy nem en akartam ra gondolni, hanem o maszott bele az almaimba. Par nap murva irt nekem. Laza 9 ev utan.

De ez volt iskolatarssal, regi barattal, egesz sokszor megtortent.

Vannak sima almok is. De mikor elore erzed, mintha valosag lenne, szerintem a masik rad gondol.

Sajat tapasztalatom meg, hogy nem feltetlenul a legfontosabb emberrel van eros telepatikus kotelek. Egy osztalytarsammal kozombos volt a viszonyunk mindig, de nagyon egymas fejeben olvastunk.

Csak mert gondol rad, ne hasson meg.

2020. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fog. Csak zavart mert egy huzamba 2 hete nem hagyott ez alabb.

De mar eltunt. Köszönöm!

2020. aug. 8. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!