Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nemrég halt meg az apukám és...

Nemrég halt meg az apukám és azóta gyakran álmodok vele, de ezek az álmok nagyon rosszak, olyan szituációkat álmodok meg aminek az a vége hogy mindig meghal apa. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Pl autóbalesetünk lesz és ő ebbe belehal stb de nem azt álmodom amiben valóban elment hanem más dolgokat így újra és újra átélem hogy elvesztem őt.

2020. szept. 11. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hianyzik neked, nyilvan nehez tullepni, feldolgozni es ezert.

Idovel jobb lesz. Egy ilyen fontos szemelynel fel évtől tobb evig is terjedhet, ha kell keress fel szakembert vagy barattal beszeld ki, az jot tehet. Allitolag aki fontos nekunk azt amiota ismerjuk ido szorozva 2vel mire feldolgozzuk "elfelejtjuk". Szoval ez ilyen sajnos, es reszvetem!

2020. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mondani szeretne neked valami nagyon fontos dolgot.


Próbálj minél jobban visszaemlékezni az álmaidra, kideríteni hogy mit akar közölni veled.


Ha nem sikerül, feküdj le úgy aludni, hogy elalvás előtt rá gondolsz, és arra, hogy álmodban megkérdezed tőle, mit szeretne mondani.


De vigyázz, ha sikerül megértened a mondanivalóját, akkor hosszú ideig nem fogsz vele álmodni, ezért még jobban fog hiányozni neked...

2020. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mikor anya meghalt rá 6-hónapra apa is elment én azt gondoltam nem fog állni a föld de nem így lett ment minden tovább .
2020. szept. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit akarna üzenni ezekkel a tragédiás szituációkkal...


Én is úgy érzem hogy nincs értelme semminek már semmi sem tesz boldoggá nem érdekel semmi, ő volt nekem a minden így hogy elvesztettem nem is tudom mihez kezdjek gyakran úgy érzem nemfog nekem ez az élet menni nélküle....

2020. szept. 12. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Semmit nem akar uzeni, mar nem el. Amit fentebb irtam az van.
2020. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy IMÁDKOZNI KELLENE ÉRTE?! Van a családból Valaki, aki ezt megteszi rendszeresen a Lelki Üdvéért?!


Esetleg papot hívatni lakásszentelés céljából - ha római katolikusok vagytok? (Szerintem protestánsok is tudnak segíteni hasonlóképpen...)


Nagyszüleid? Édesanyád? Testvéred? Mennyire éltetek valaha vallásos életet? Jártatok valamikor templomba?


Milyen felekezethez tartoztok családi ágon? (A felmenő családfádra értettem a a legutóbbi kérdésemet.) Mit tudsz a leszármazásod előzményeiről?

2020. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ma éjszaka Édesanyámmal álmodtam, aki egy éve halt meg. (Mivel a nagymamám RENDSZERESEN IMÁDKOZIK ÉRTE, ezért nem szokott megjelenni sűrűn, sem jelet nem ad.)


Más ismerőseim is rendszeresen imádkoznak Érte - nekem csak hiányzik egyszerűen. Néha fizikailag is...


Ez volt a második álmom Vele - tavaly szeptember óta. (Augusztusban halt meg a múlt évben.) Nagyon jó kedélyű volt álmomban, sokat nevetgélt.

2020. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

6,7# nem lehet,hogy NEM KÉNE RÁERŐLTETNED A HITEDET MÁSOKRA??

nem mindenki valláskárosult

2020. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!