Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szőnyeg és szegek az álomban?

Szőnyeg és szegek az álomban?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy régi épületben vagyok másokkal. Fából volt minden, a plafonon rengeteg szeg volt, fel és le ütve is.

Majd valaki meg szólított hogy menjünk a szönyeghez, egy kis lyukon keresztül tudtuk ezt meg tenni. Egy padlás szerű hely volt ott, szintén minden fából. Üres hely, de egy hatalmas szőnyeg volt le terítve,régi motívumokkal, és elég monokróm színvilággal. Szegekkel volt a padlóra rögzítve, alulról és felülről is, szóval voltak kiálló hegyes végek is, csak úgy mint lent. Mi is vertünk bele. Rajta térdeltünk. Kérdeztem valami olyasmit hogy nem lesz e ebből gond. Azt tudtam hogy valami erelye van, és a jövőhöz van köze, talán meg jósolt valamit.

Mit jelenthet ez az álmom?



2020. nov. 23. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, ezzel feladtad a leckét. Nem tudom, mit jelenthet, de nem hangzik túl jól.
2020. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal vagy, és a helyedet keresed az életben, ezt jelzi az épületben való tartózkodás. Hogy fából volt minden, azt jelenti, hogy alapjában véve szereted a természetet, izgalmasnak találnád a terepmunkát, de a benti munka kényelmesebb.A szegek , főleg a plafonban jelenthetik, hogy tanáraid vagy főnökeid nem feltétlenül akarnak neked jót, lehet, hogy tényleg értelmes vagy, ezért akadályoznak. A szőnyeg egy személyt is jelenthet, jelölhet, aki alázatos, ugyanakkor megbízható, hogy régimódi minta van rajta, jelzi azt, hogy az illető, aki a segítőd lesz, már nem fiatal, hogy monokróm színe van , jelzi azt, hogy fiatalabb korában kreatív volt, mostanra azonban beleszürkült a környezetébe, a szögek pedig rajta azt jelentik, hogy ő maga megreked azon a szinten, ahol van, de benned lát reményt, hogy sikerül felkapaszkodnod.
2020. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy magaddal megelégedve, nem találnak érdekesnek(régi épületben vagyok), ami ellen küzdesz(másokkal). Fontos számodra a biztonság, a szeretet, a jó kapcsolatok(fából volt minden). Politikád(plafonon), hogy nagyon(rengeteg) akarsz kötődni másokhoz(szeg volt, fel), de ellenségesek veled(le ütve is).


Majd az jutott eszedbe(valaki meg szólított), hogy inkább az anyagi jólétre kell törekedni(menjünk a szőnyeghez). Ez mások általi sugallat, javaslat(egy kis lyukon keresztül). Az lenne a helyes megoldás(egy padlás). Ha a szeretetet igényedet(szintén minden fából), magányt(üres hely) teljesen(hatalmas) eltitkolnád(szőnyeg) és megmaradnál régi módinak(..motívumokkal) és önmagad adnád(monokróm színvilággal). Ehhez kell ragaszkodni(szegekkel volt a padlóra rögzítve), de ellenezni(alulról) is. Ezért küzdesz(mi is vertünk bele) keményen és reménykedsz(rajta térdeltünk). De bizonytalan vagy(kérdeztem..) a jövőt illetően(..van köze).

2020. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!



#3 Teljesen le írtad a jelen élet helyzetemet, de bele sem gondoltam volna hogy ezt jelenti ez a sok minden az álmomban.. Nagyon szépen köszönöm! Esetleg azt el árulod hogy honnan a tudásod? :)

2020. nov. 30. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem tanultam sehol, bár pszichológiát tanultam OKJ-s ápoló iskolában. Itt a gyakorin szedtem össze a tapasztaltaimat a ti válaszaitok alapján. Mert érdekelnek a lelki dolgok. Az őszinte válaszokat köszönöm!
2020. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!