Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatom ezt? Vágyako...

Miért álmodhatom ezt? Vágyakoznék utána?

Figyelt kérdés

Már több ideje álmodok egy bizonyos emberrel,akit csak plátóilag ismerek,egyszer találkoztam vele. Elég erőteljes a kisugárzása,úgymond "beleégett" aznap az agyamba. Azóta egy héten többször is előfordul,hogy vele álmodok,mégpedig azt hogy felveszem vele a kapcsolatot,(írásban messengeren)és kommunikálok vele.


Azért is érdekes ez nekem,mert nem foglalkozom vele 0-24ben,nem nézegetem a közösségi média felületeken,nem is szoktam találkozni vele.

Lehet hogy tudat alatt meg szeretném ismerni közelebbről is?

Szerelmi vagy egyéb hasonló kapcsolat nem lehetne köztünk amúgy sem(az illető nemi identitásából kifolyólag) de lehet hogy mégis erre vágyok legbelül?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 27. 17:03
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Az àlmok nagyon sokfélék tudnak lenni, de talàn a visszatérôek azok, amikrôl a legtöbbet gondolkozunk. Ugy làtszik, sokat gondolsz erre a személyre, „beleégett“ az agyadba, ahogy irtad!
2021. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy héten többször is előfordul, hogy gondolsz arra, hogy összekötnéd vele az életedet(felveszem vele a kapcsolatot). Hogy írnod kéne neki(..messengeren).
2021. febr. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!