Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a visszatérő rémálom (és...

Ez a visszatérő rémálom (és az abból való felébredés) lehet valamiféle reinkarnációs emlék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves srác vagyok. Nemrég olvastam ki Haich Erzsébet Beavatás c. könyvét, és ennek hatására újraértelmeztem sok mindent az álmaimmal kapcsolatban.


Nekem az a (már gyerekkorom óta) visszatérő rémálmom, hogy valamilyen helyiségben vagyok, amit akkorának álmodok, mint a szobám. Az ágynál vagyok (persze a helyiség mindig valahogy máshogy néz ki), és van ott velem valaki. Egy hirtelen pillanatban rettenetesen megijedek, és elszaladok a szoba másik felébe, közben nagyon félek, mintha azt érezném, hogy körülöttem minden második lépésre valami csapda van, de ki akarok jutni a helyről. Ma pl. azt is láttam, hogy a plafon felett valami tárgyak voltak, és a fejemre akarták zúdítani őket a plafonnal együtt.


Aztán még mindig félve, a szobában tapogatózva vagy kiszaladok a helyiségből, és arra ébredek, hogy a fürdőben állok, miután felkapcsoltam a villanyt, vagy valahogy megtalálom a takarót és az ágyat, és visszafekszem, persze teljesen kiizzadva, és még mindig az álombeli tudattal (azaz hogy valami rémes, zárt helyiségben vagyok).


Tehát valóban kiugrok az ágyból, átfutok a szobán, és még perceken át az álombeli tudatban vagyok, a tárgyak, amiket megfogok, a fejemben egy másik helyiségben másik tárgyak.


Kiskorom óta van ez néha-néha, a forgatókönyv pusztán egy-két apró részletben más.


Lehet, hogy valami kínzókamra képei jönnek vissza a tudatomba az álmok során?



2021. febr. 9. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Alvásparalizisnek hívják. Olvass utána.
2021. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nézel sok horror filmet ?
2021. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez alvajaras, ha rendesen felallsz es jarkalsz. Felnottkorban mar nem normalis dolog, beszelj a haziorvosoddal, utaljon be alvasvizsgalatra. Kezdeni kell vele valamit, mert erre a rendellenessegre m jellenzo sajnos,hogy kesobb parkinson kor alakul ki. Minel elobb ejtsd meg a vizsgalatot (semmi fajdalommal nem jar).
2021. febr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apamnak egyszeru hashajto okozott remalmokat. Kb barmelyik gyogyszertol is elofirdulhat,ha elegge leterheli a majat...
2021. febr. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ő kicsi kora óta ugyanezt álmodja, meg járkál, szóval valami gáz van. Nem hiszem hogy köze van előző élet emlékeihez.
2021. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmilyen gyógyszert nem szedek, csak a Béres sceppet és a C-vitaminját. De mondom, kiskorom óta van.
2021. febr. 11. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
szöke vagy és kicsi dundi
2021. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Idegen számodra a saját életed(valamilyen helyiségben vagyok), a mozgástered kicsi/nagy(mint a szobám). Szükséged van egy kis pihenésre(ágynál vagyok) és bizonytalan vagy önmagadban(van ott velem valaki). Üldözési mániád van(hirtelen pillanatban rettenetesen megijedek), ezért mást csinálsz, mint amit akartál(elszaladok a szoba másik felébe). Közben nagyon félsz, hogy valamit rosszul csinálsz bizonytalanságodban(körülöttem minden második lépésre valami csapda van). Változtatni szeretnél az életeden(ki akarok jutni a helyről). Ma pl. gondoltál arra(láttam), hogy vannak dolgok(felett valami tárgyak), amik befolyásolják a sorsodat(plafon) és minden nehézséget rád akarnak sózni(fejemre akarták zúdítani őket a plafonnal együtt).

Aztán mindenáron a kiutat keresed a helyzetből(még mindig félve..).

2021. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:O

Wao

2021. febr. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!