Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

kezdem a legelejével.. 10-be felvettek egy másik suliba.... és tegnap azt álmodtam,hogy év utcsó napja volt és elköszöntem az összes osztálytársamtól, amikor az egyik fiú osztálytársamhoz értem( 2 éve együtt voltunk) akkor elköszöntem tőle is de mindketten elkezdtünk sírni! és megölelt, majd megkérdezte h kelle-e nekem ő? és én igent mondtam, azt mondta h haza hoznának az apjával.. ÉS felébredtem. nagyon furcsállom az álmomat mert az apukája idén a covid miatt elhunyt... és 2 éve az exem, meg akkor amikor együtt voltunk nem volt semmi komoly csak fellángolás volt mind2-nek!

köszi h végig olvasdad és remélem ti értetek ezekhez az álmokhoz!



2021. júl. 14. 14:56
 1/6 anonim válasza:

Én nem tulajdonítok nagy jelentőséget az álmoknak, úgy gondolom az álmok úgy születnek hogy valamin nagyon sokat agyalunk vagy agyaltunk egy régebbi eseményen ami vagy nagyon jó volt vagy nagyon rossz és bennünkragadt a tudatalattinkban.


Bár érdekes párszor valóban bejöttek ezek a jelentések, pl nyakra tekeredett kígyó azt jelenti hogy beteg leszel, én álmodtam ilyet és pár napra torokgyulladásom lett.

2021. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért lehet, mert elkezdett kinyílni a harmadik szemed
2021. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mi az a 3-dik szem?
2021. júl. 14. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álom olyan mint a szarás. A sok szart ami a fejedben van akkor dolgozod fel.
2021. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élet hosszú. Most másik iskolába mész, néhány éve csak fellángolás volt, 10 év múlva meg lehet hogy egyszer csak ő visz majd haza 😀. Addig éljetek és tapasztaljatok más utakat.
2021. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ
2021. júl. 15. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!