Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatok ilyeneket?

Miért álmodhatok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy tényleg nagyon sok vodkát ittam és már sehogy se tudtam kocsival hazamenni, ezért az ismerősömnél hagytam éjjelre a kocsimat és hazaindultam vonattal. Ködös novemberi éjszaka volt. Senki sem volt a vonaton amikor felszálltam rá, legalábbis akkor még azt hittem. Teljesen üres volt az egész vonat még a kalauz sem jött de észrevettem hogy üldögél előttem jópár sorral egy feketébe öltözött alak és éreztem azt hogy valami nagyon nem oké vele, olyan érzésem volt pszichopata és nagyon féltem tőle de bíztam abban hogy hamarosan leszállok és akkor megszabadulok ettől a helyzettől. Ment a vonat és nagyon szar volt. Aztán amikor az ajtóhoz mentem észrevettem a szemem sarkából hogy ő is oda megy és nagyon félni kezdtem, nem mertem teljesen ránézni mert tudtam hogy valami nagyon félelmetes dolgot látnék. Aztán leszálltam és elkezdtem futni hátranéztem és ott volt mindig a háttérben a távolban és futottam de valahogy bementem egy erdőbe, aztán kijutottam egy tisztásra ahonnan be lehetett látni a várost olyan volt mint a Normafa és tudtam hogy vissza már nem mehetek mert ott volt valahol az ember és akkor felébredtem.

Miért álmodhatok ilyeneket? Lehet rosszat jelent?

25/n

szilvi



2021. aug. 12. 22:35
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ez csak egy rémálom.


Min gondolkoztál aznap este?

2021. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a zordó. Meg fogsz halni. Sajnálom.

-Sybill Trelawney

2021. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azt álmodtam hogy tényleg nagyon sok vodkát ittam és már sehogy se tudtam kocsival hazamenni..."


Miért, ha keveset ittál volna, akkor simán beültél volna? :D


Nem tudom, miért álmodtad ezt, de én 10 évig bagóztam, és sokszor még ma is azzal álmodok, hogy cigizek, pedig 2014 óta egy szálat sem szívtam el.

Ez alapján valószínűsítem, hogy te 10 évig alkesz voltál :D

2021. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, én is szoktam cigivel álmodni, pedig már egy ideje nem csinálom^^
2021. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a tudatalattira bízom magad az meg csapong összevissza nincs benne tudatos rész ami irányítaná
2021. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha. Kivéve, hogyha tudatosan álmodsz, de az meg más.
2021. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!