Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak folyamatos...

Miért vannak folyamatos rémálmáim?

Figyelt kérdés
Mindennap rémálmaim van, nem akarnak szűnni és hónapok óta lassan fennáll, iszonyú rossz érzés, mit tudnék ellene tenni, illetve mi okozhatja ezt?!

2021. szept. 22. 05:44
 1/5 anonim válasza:
Valószínűleg elég stresszes vagy, vagy nagyon foglalkoztatnak bizonyos témák amik nem hagynak nyugodni. Próbálj jól elfáradni napközben, sportolj valamit és nehéz ételeket ne egyél alvás előtt már. Egy kis relax, nyugis zene és megúszod az álmokat.
2021. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom még amikor ilyen 10 éves voltam kb. Sztem is a stressz miatt van. Próbálj meg nyugottan lefeküdni és este már ne egyél sokat
2021. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy sokáig szoktam fent lenni, egyszerűen nem tudom az agyam kikapcsolni...
2021. szept. 22. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is közre játszik hogy sokáig fent vagy. Próbálj meg este 10 kor lefeküdni. Előbb utóbb hozzászoksz
2021. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el meditálni.
2021. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!