Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már jópár napja (régebbi években is,már régebben volt..) egy lánnyal álmodok. Hogy: együtt vagyunk,randizunk,mozizunk,ölelkezünk,stb.. viszont,mikor felébredek egyből gondolok rá,de sosem tudom az arcát magam elé képzelni.. Csak annyi marad meg, hogy barna hajú..


Mit jelenthet ez??


Egyébként nem tetszik jelenleg egy lány sem,és még nem voltam senkivel..

18f.



2021. okt. 31. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ezért. Mármint hogy nem voltál senkivel. És azért nincs arca, mert nem gondolsz konkrétra.
2021. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Huhh. Lehet, hogy azt jelenti, amit nálam jelentett.

Én elváltam, már a masodik hazasságomban élek.

Az első házasságom idején elkezdtem álmodni valakivel/ről én is. Az arcát sosem lattam. Elmentünk ide oda együtt, jól ereztem vele magamat, de éreztem őt is nagyon. A jellemét, a lényét. Az az érzés teljesen egyedi volt, mint ahogyan minden ember egyedi. Te azt tudod, hogy a lány barna hajú, nálam egyedül a termete magasság volt meg, ezen a fent leírt jellemérzésen kívül.

Évekig álmodtam vele, es éltem át kisebb kalandokat ezzel a barátommal. Legtöbbször egy dimbesdombos lakótelepi parkolóban fordultunk meg, autóval jarkaltunk álmomban. A gyerekeknek is meséltem róla, amikor álmodtam vele, mert mindig elmeséltük egymasnak az álmainkat. Tehát teljesen ártatlan, szexmentes álmokra gondolj.

Na és nekem megromlott az első hazasságom, el is váltunk. Talalkoztam valakivel, akit már netről "ismertem" két éve. (Az álmok sokkal régebb óta voltak) Es elkezdtünk járni, és ide oda járni... egyszerűen felismertem, hogy ugyanaz az érzet vele lenni, mint az álombélivel! Na most jön a meredekebb része!

Összeköltöztünk egy lakótelepi lakasba, es a lakótelep ugyanaz volt, mint ami álmomban. Mondhatnák, persze, a lakótelepek egyformák. De nem. Ez egy olyan lakótelep, ahol jelentős szintkülönbségek vannak, dimbes-dombos helyre épült, tehát tipikus es felismerhető. Tehát a szomszéd háznak akár 3 méterrel feljebb kezdődik a földszintje, aztan a következőnek megint sokkal lejjebb.. (En előtte sosem lattam ennyire dimbesdombosat, pl en eltem a gazdagréti lakótelepen, de az egy emelkedőre épült, nem pedig ez az őrült hullámvasút.) Es ugyanaz a parkoló.


Nem is oda akartunk költözni eredetileg, de így alalult, hogy elkapták előlünk az eredetileg kiszemelt lakást, es helyette ezt talaltuk, a szomszéd varosban.


Bocs hogy hosszú voltam. A lényeg, hogy úgy latszik, egyeseknek van egy kiszemeltjük, akit nem mi szemelünk ki, hanem valamilyen felsőbb entitás vagy mondjuk Isten. Es ez független attól, hogy pl. én egy katolikus templomban már házasságot kötöttem valakivel. Es dehogy akartam én elválni, én komolyan gondoltam azt a házasságkötést! Én, de nem a Feljebbvaló(k). Vannak olyan párkapcsolatok, amik szó szerint az égben köttetnek. Szerintem így, az álmok során mutatták be az illetőt, hogy felismerd az érzést. Es sztem az is mellekes, hogy barna hajú, hanem az érzést mutatják be, amit csak vele, pontosabban őróla, őfelőle fogsz érezni. Es azt tűpontosan fel fogod ismerni, akárhányéves is leszel. Ráadáaul ha meglatod ugyanazokat a helyszíneket, tereptárgyakat, mint álmodban, akkor az letaglóz es megbizonyosodsz hogy valami van odaát is, nem teljesen te iranyitasz mindent, de ez pozitív érzes lesz, mintsem ijesztő. Üdv, sorstarsam! :)

2021. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!