Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhet ez az álom (gekkó)?

Mit jelenhet ez az álom (gekkó)?

Figyelt kérdés

Találkoztam álmomban egy gekkóra hasonlító lénnyel, de egy nagyon különleges állatka volt, nem evilági az álmomban, máshonnan jött.

Összebarátkoztam vele, és óvtam, védtem, mintha a barátom lenne. Értette is amit mondtam neki, kommunikáltunk.

Valakinek a kertjében voltunk, és mondtam neki, hogy ne menjen messzire, mert a kutyák bánthatják. Nem hallgatott rám, és meg is üldözték, de szerencsére annyira gyors volt, hogy megmenekült, és visszajött hozzám. Aztán láttam rajta hogy fázik, meg volt dermedve, és engedtem neki egy mosdókagylóban langyos vizet, amitől visszanyerte a kedvét, és sokkal boldogabb lett utána.

Kellemes álom volt, kis aggódással, de nagyon örültem a gekkó társaságának.

A való életben is különlegesnek és aranyosnak tartom őket, de túl sűrűn szoktam rájuk gondolni.



2021. dec. 23. 10:38
 1/2 A kérdező kommentje:
*nem túl sűrűn szoktam rájuk gondolni
2021. dec. 23. 10:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Visszatérés a gyermekkorba
2022. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!