Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugye nem igaz, hogy az álmokna...

Ugye nem igaz, hogy az álmoknak az ellenkezője igaz?

Figyelt kérdés
A barátnőm a kisfiammal álmodott, hogy etette és akkor vette észre, hogy az összes foga kinőtt (pedig még egy sincs kint) utána meg kipattant az etetőszékből és elkezdett járni ( pedig még csak 6,5 hónapos). Mit jelenthet ez? Remélem, nem azt, hogy sokára jön ki a foga és későn jár el? Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. szept. 10. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez az égvilágon semmit nem jelent,csak egy álom volt.
2010. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Értelmes ember hogyan hihet az álmoknak? Ez csak babona!
2010. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
25%
Én abban nem hiszek, hogy az ellenkezője igaz, de abban igen, hogy valóra válhat. Nekem voltmár olyan.
2010. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha ennyire h*lye vagy minek nevelsz gyereket? Az ilyen idi*ták miatt hal ki az emberiség mint te.
2010. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaa..és az ilyen intelligens idióta emberek miatt tartunk ott ahol tartunk!!!! Kedves utolsó!!! Szégyellheti magát az olyan ember mint te....ez egy kérdés....te meg egy iszonyú szégyenletes ember vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 11. 08:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni :) Amúgy szerintem, ha a barátnőd nem álomfejtő, és nem is jósnő, akkor nem fog különösebb dolog történni. A barátnőd biztos bájosnak, okosnak tartja a babádat és ezért álmodik vele :)
2010. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon jól esett!!! Köszönöm! :-) Azért, nagyon jó látni, hogy vannak még kedves jóindulatú emberek! További szép napot!
2010. szept. 13. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
az álmok főként az agyban keletkeznek, nem ésszerű azt gondolni, hogy különleges üzenetük van számunkra. Úgy kell tekintenünk ezeket, mint az agy egyik normális funkcióját, amely segít egészségesen tartani azt.
2010. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!