Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége, ha az exemmel...

Van jelentősége, ha az exemmel álmodtam?

Figyelt kérdés

Szexuális jellegű álmom volt az exemmel, amiben veszekedtünk is. Nem emlékszem konkrét okra, sem a reakcióra, csak egy kérdésre, amit én tettem fel: "Ha tudod, hogy bántani fogsz, miért teszed?"


Van ennek bármi jelentősége? Nap mint nap gondolok rá. Novemberben szakítottunk.



2022. febr. 21. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Én is ezt kérdeztem volna..

Nem zàrtatok le vmit és vàlaszokat keresel..


(De tudom azért nem volt màs mert egyszer azt àlmodtam hogy teherbe ejt és ha nem maradok vele elveszi a gyerekem :D és olvasta..

De sokàig jàtszmàztunk én màr nem akarok gyereket..csak eggyütt megöregedni..mhelyet sem akarok vàltani vannak sokan akik rendesek normàlisak..a többiek os tudnak azok lenni csak néha ràjukjön hogy ők a tökéletesek.de még az is lehet csak téglàk és ez van kiadva nekik..miért a sok jàtszma..leéltem a fél életem egy emberrel most meg nem talàlom a helyem a tàrsam minden belekezdett kapcsolat a 3honapot se éri meg!-ez a vége rész csak bélànak szól)

2022. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem lett volna jobb játszmàk nélkül a màsodiknak lenni az életünk màsodik felében?azaz neked harmadik ha igazat mondtàl akkor..

Edda elmondom majd ..akàr rz is szolhatott volna az esküvönkön..de sose mondtad el én meg rossz ember lettem..temiattad nem kerülök a mennybe az öcsémhez :( Akkor legalàbb lennénk eggyütt a pokolba ha màr azt mondtad rosszfiu vagy..

Remélem nem annyira rossz hogy engem a pszihoàtriàra juttas -volt egy időszakom nagyon lenn..mikor nem ettem ittam csak sirtam és aludtam..hányszor probàltam kiszàllni ebből nem olvasni a sértegetéseket de azért egyszer elmondhatnàd a miértet mivel érdemeltem ezt ki?!

2022. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert maradt még valamilyen megválaszolatlan kérdés a kapcsolatotokban azért álmodtál vele
2022. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Off, de hány éves vagy?
2022. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!