Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rengetegszer álmodom, az...

Rengetegszer álmodom, az álmaimban régmúlt időkben történt dolgok jönnek elé. Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nem is tudom jó helyre jöttem-e ezzel a kérdéssel.


Ébredés után....olyan dolgok jönnek elé, amikre nem is emlékezhetnék, mert még meg se születtem akkor. Magyarán olyan dolgokra emlékszem amiket én nem éltem át. Tudom, hogy nem elmesélés áll a háttérben, mert múlt évszázadi dolgokat is tudok, amik pl. Az 1600-as években történt Franciaországban, és az Új világban, de nem tudom alátámasztani.

Nem tudok ezzel mit kezdeni, leizzadva kelek fel, ráadásul minden részletre emlékszem. Visszatérő dolog, hogy egy harc közben vagyok és megölnek egy dárdaszerűséggel, ilyenkor rendszerint felriadok. Mindig ezt álmodom körbe-körbe.


2022. ápr. 18. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Vissza maradt emlék az előző életből
2022. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
A dezsavű érzés is ezért van
2022. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!