Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez az álom?

Mit jelenthez ez az álom?

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam, hogy anyukámmal vagyok és beszélgetünk. Valamiért nagyon néztem az időt egy telefonon, ami nem az enyém volt. Utána pedig mondtam egy számot ami nem más volt, mint a 47-es, majd utánam anyukám is mondott egyet, ami pedig a 22-es volt. Megkérdeztem, hogy pontosan mi is ez. Azt felelte rá, hogy ezek angyali számok és, hogy mindenképp jegyezzem meg. Tovább nem emlékszem, viszont a számok teljesen megmaradtak. Mit jelenthet ez az álom, Mire utal, Mik ezek az angyali számok?

2022. máj. 3. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, vannak benne helyesírási hibák, mivel nagyon gyorsan kiszerettem volna írni. A fogalmazás is egy kicsit nehezen érthető, viszont ezért is elnézést kérnék.
2022. máj. 3. 15:02
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Kérdés, anyud él még, vagy üzenni akart? Lehet valaminek / valakinek a korára utalás, tekintve, hogy nézted a telefon az időt esetleg?


Egyébként angyali számok jelentése:


22: Mély hitedből csodák teremnek, és kápráztató új lehetőségek. Maradj meg hitedben!


47: Az angyalok azt üzenik, hogy jó munkát végzel, és a jó úton jársz. Azt szeretnék, ha tudnád, hogy ők minden lépésednél veled vannak, és még többet is segítenek neked, ha valamilyen különleges segítségre van szükséged.


[link]


De hogy honnan való a forrása, jó kérdés...

2022. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És igen, anyukám még él.
2022. máj. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!