Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy ha végleg...

Miért van az, hogy ha végleg megszűnik a kapcsolatom egy számomra fontos személlyel (pl. közeli barát), akkor hetekig halottakkal, démonokkal álmodom?

Figyelt kérdés

Ilyenkor egy bizonyos ideig, amíg el nem felejtem (persze teljesen soha nem fogom, hiszen az életem része volt) rémálmaim vannak.

Olyan, mintha bántani akarnának, vagy el akarnának vinni.


2022. máj. 22. 13:30
 1/2 Tudi333 ***** válasza:
100%
Így dolgozod fel.
2022. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez is gyász, ha barátot vesztesz el valamiért. Nyilván ez rossz érzés, mindegy melyikőtök kezdeményezi a kapcsolat megszűnését.

A démonos álmok leggyakrabban elfolytott érzelmekre utalnak. Kifelé nem mutatod a gyászodat, ezért az erősebben jelenhet meg a tudatalattidban. Másrészről, a halottak látása a veszteség, változás szimbóluma lehet. Szerintem, amit látsz az egyértelműen az érzelmeidből fakad, a saját érzelmeid bántanak átvitt értelemben.

2022. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!