Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom barlanggal?

Visszatérő álom barlanggal?

Figyelt kérdés

Már a 2.nap álmodok barlanggal és érdekelne, hogy jelent e valamit meg a való életben van e összefüggés a történésekre.

Első álmomban olyan barlangban voltam amiben víz is volt, ilyen kis természetesen létrejött medence félék és volt egy alagút aminek a végén ugródeszka szerű sziklaképződményen csúsztunk le de én a végén maradtam, féltem leugrani a vízbe. A vízben mintha egy cápa lett volna attól féltem. Amúgy elég nyirkos volt és nagyon érződött ez meg hogy a fejem felett van a barlang, szinte kissé tudatos volt mert majdnem igazán éreztem a dolgokat.

Másik álomban szintén barlangban voltam de most nem vizes hanem labirintus szerű volt. Nem tudtam kitalálni, közben mintha valami olyan helyek lettek volna mint a csodák palotájában de csak egy egy részén a barlangnak, de ez az álom korábban is volt néha hogy labirintus szerű barlangból nem tudok kijutni.



2022. máj. 29. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamilyen szorongató élethelyzetből nemtalálod a kiutat?
2022. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!