Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Azt álmodtam,...

Mit jelenthet? Azt álmodtam, hogy ikreim születtek, de aztán mindketten meghaltak...?

Figyelt kérdés
Álmomban anyukámmal és nagymamámmal éltem együtt, ahogy kisgyerek koromban, ők gondozták a babákat akkor is amikor meghaltak, én nem voltam ott, hanem anyukám mesélte, hogy nagymamám próbálta őket megmenteni, de már rögtön látszott hogy "társfüggők", így amikor az egyik meghalt, a másik szinte azonnal utánahalt. Megkérdeztem, mit csináltak a testükkel, mire azt mondta, kidobták a szemétbe, mert a törvény ezt írja elő kisbabákkal kapcsolatban... Nagyon felkavaró, nyomasztó álom volt, valaki tudna segíteni értelmezni? Nem álmoskönyvi értelmezésre vagyok kíváncsi...

2022. jún. 2. 00:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem volt szó a napokban a híradóban arról hogy régen mit csináltak a gyerekekkel? Vagy nem beszéltetek róla a valóságba? Ha ennyire felkavaró volt az álmod biztos jelent valamit? Nem lehet hogy anyukádnak lettek volna ikrei?
2022. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nézek híradót, és semmi ilyesmiről nem beszéltem senkivel. Ennek biztos hogy mélyebb jelentése van. Anyukámnak valóban voltakm ikrei, de ők ma is élnek, egészségesek.
2022. jún. 2. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt két jó ötleted, és egymást erősítve elég nagy sikereket érhettél volna el vele, de nem valósítottad meg, feladtad.

Nem akartál ,,megmenteni" mostanában egy drogost vagy egy alkoholistát véletlenűl?

2022. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Igen, voltak jó ötleteim, és valóban feladtam szinte mindent. De megmenteni senkit sem akartam, csak magamat...
2022. jún. 2. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!