Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet ez bármit is? (2)

Amber2.0 kérdése:

Jelenthet ez bármit is? (2)

Figyelt kérdés

Ez nem olyan rég történt, pár hónapos álom(mok).


Elsőnek a bátyám halálát almodtam meg. Nem szeretném részletezni annyi hogy áram csapásban halt meg az álmomban.


Utána az (1.) nővérem a barátjával le akartak jönni hozzánk de karamboloztak és mindketten meg haltak.


A legfurcsább (2.) nővérem itt volt a barátjával. A kocsiban feküdtek beszélgettek és valaki meg késelte őket. Ezt elmondtam édesanyámnak ( pont a (2.) nővéremmel beszélt és furcsa módon az anyósa is azt álmodta hogy a nővérem meghalt meg az én anyukám is. Pont azon az egy éjszakán.


Ezeknek lehet valami jelentősége?



-



A másik pedig hogy az elmúlt évek során legalább 5x álmodtam azt hogy a falunk fel égett de mire el oltottuk a tűzet minden porig égett. 2-3 éve álmodtam ezt elsőnek. Funfact a falunk (ma már kisebb városnak nevezzük) egyáltalán nem úgy nézett ki, még a házunk sem.


Lehet ezeknek az álmoknak valamihez köze?



2022. júl. 13. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Az agy vérellátásához szerintem. Tipikus mikor arra ébred az ember, hogy valaki ráül a mellkasára és nem kap levegőt. Nagymamám mesélte, hogy egyszer egy ilyen boszorkány szállta meg, de kicseszett vele, mert fordítva feküdt az ágyra és akkor már csak a lábára tudott ülni.


A magyarázat pedig az, hogy kezdődő szén-monoxid mérgezésnél az első tünet a nehézlégzés. Ilyen módon jól kezelte, hogy megfordult, mert a másik irányban még nem volt annyi szén-monoxid.

2022. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval este szellőztess ki alaposan, hogy az agyad elég vért kapjon.
2022. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!