Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett anno? Tudatos...

Ez mi lehetett anno? Tudatos álom vagy testen kívűli élmény,asztrális utazás?

Figyelt kérdés

Pár éve volt ez az élményem (eddig ez a legérdekesebb),mostanában sokszor eszembe jut és foglalkoztat a dolog,akkor még nem igazán találtam forrást erről,csak angolul,de ott se tudtam kiigazodni igazán.

Egyik éjszaka fújt a szél az ablakon,ahol aludtam a két gyermekem közt,résnyire volt nyitva. Hallottam ahogy a süvít a szél és fújja a fákat kint. Egyszercsak ez a szélsüvítés felhangosult,majd elkezdett átmenni olyan hangba, mint amikor a tv-n nincs adás. Vagy nem is tudom, amolyan zümmögő-búgó hangba. Egyre hangosabb lett,majd kapcsoltam, h basszus ne, biztos az lesz (volt már néhányszor alvásparalízisem). Ahogy ez tudatosult bennem,nem tudtam mozgatni az ujjamat, mindig így tesztelem le, hogy ébren vagyok-e és mire számíthatok. Aztán éreztem, mintha vki belenyomna az ágyba, a fejem félig-meddig be volt takarva. Valamennyire kiláttam a takaró mögül, odanéztem és fekete valaki/valami volt, a csuklyáját láttam csak. Arcot nem láttam. Éreztem, ahogyan rajtam ül, jobb oldalamon feküdtem oldalt, az meg a combomon ült. Próbáltam a 3 éves fiamat ébresztgetni, de semmi, meg emlékszem, ahogy nyöszörögtem. Elkezdtem imádkozni, eleinte semmi nem történt, aztán folytattam és egy idő után eltűnt a fekete alak. Majd ahogy ismét vissza aludtam volna,hallottam kihangosítva,ahogy süvít a szél,de ezúttal olyan volt,mintha szélsebességgel száguldottam volna kint. Ezután egy helyen találtam magam,emlékszem,nagyon fáztam,kint hideg volt amúgy. Egy kocsmaszerűség előtt találtam magamat. Bementem az ajtón és ott volt egy távoli ismerősöm és 2 másik családtagja, éppen sört, borokat csapoltak. A kocsma végébe mentem es ott volt egy ablak, fújta a szél a függönyt, tök hideg volt. Aztán elkezdtem visszamenni a bejárat felé,majd valamiért megakartam fogni egy üveg bort es mondta az ismerősöm, h "Ne vedd el!". Aztán ahogy kiértem abból a helységből,megint szélsüvítés,majd felébredtem,remegtem,annyira fáztam. Mintha tényleg kint lettem volna jó ideig.

Aztán következő reggel néztem a facebookomat,láttam,hogy az ismerős,akivel "álmodtam" posztolt valamit. Hihetetlennek tűnik,de egy kocsmáról posztolt,megosztotta a bejegyzést,hogy aznap este buli lesz :D Ő ott dolgozott pultosként,amit én nem is tudtam. Megnéztem a pub facebook oldalát és minden ugyanúgy nézett ki,mint álmomban,még az épület végében az ablak,függöny is. (Sosem jártam ott előtte). Köpni-nyelni nem tudtam,nagyon érdekesnek találtam/találom mai napig :D

Olvastam több helyen utána,hogy az alvásparalízist követi az asztrális utazás,ezért talán azt gondolom,hogy az lehetett,de nem vagyok biztos benne.

Talán van itt olyan,aki jobban ért hozzá? :)


2022. aug. 3. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Simán lehetett asztrál utazás.

Érdekes lett volna, megkérdezni azt akit akkor az élmény alatt a kocsmában láttál. Azt az ismerőst, aki mondta hogy ne vedd el az üveg bort, hogy ő emlékszik e hasonló álomra? Mert lehet, ő is valóban ott volt asztrálisan. De hát pár éve történt, lehet ő már rég nem emlékszik.

2022. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!