Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek, hogy ne legyenek...

Mit tegyek, hogy ne legyenek minden nap rémálmaim?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 10:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
18%
ne nézz annyi horror filmet
2022. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nézek?
2022. dec. 26. 11:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha múltbeli rossz emlékekkel kapcsolatos álmok, azok nagyon lassan múlnak. :/ Legalábbis nekem.
2022. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És neked enyhülnek? Ha igen, hogy? Van valami technikád, vagy csak az időre hagyod?
2022. dec. 26. 11:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítottam minden kapcsolatot azzal a személlyel, akivel kapcsolatosak a rémálmok, de még mindig tartanak, pedig ennek már hosszú ideje. Biztos, hogy rosszabb lenne, ha még mindig beszélnénk, de így is rossz még mindig. Még annyi, hogy száműztem minden olyan tartalmat, ami rá emlékeztetne és helyettesítettem másfélékkel. Ez talán egy kicsit segített, de főleg az ébrenlétem alatt. Az álmok elől nincs menekvés. Ma hajnalban is volt egy.
2022. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugy van, ahogy a 3-as es 5-os irja. En is kiiktattam minden zavaro tenyezot, ill. szemelyt, azota mondjuk ugy, nyugi van ejjel. Es nagyon fontos meg, amint eszreveszed, hogy hasonlo szemellyel kerulnel kapcsolatba, tiltsd ezt is azonnal mindenhonnan.
2022. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én már évek óta megszakítottam kapcsolatot. Ezek szerint nem tudok tenni semmit sem?
2022. dec. 26. 16:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Este, lefekvés előtt már ne egyél cukros dolgokat.
2022. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kerdezonek: en ugy tapasztaltam, ha valami kibillent es ez tartos, akkor jonnek megint a remalmok.
2022. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha energetikailag tisztítod magad, illetve rendszeresen meditálsz, akkor emelkedik a tudatosságod szintje is. Nem válsz egyből tudatos álmodóvá, de egy idő után álom szinten képes leszel szembenézni (szembesülni) az ott megjelenő, negatív érzelmi lenyomataiddal. Ilyenkor érzelmi oldódás megy végbe és megszűnnek a rémálmok is.


Érdemes valami pozitív, a problémád megoldását elősegítő mantrával elaludnod, mert ezt a programot fogod végrehajtani álom szinten is. :)

2022. dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!