Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent háromszor egymás...

Mit jelent háromszor egymás után ugyanazzal a személlyel álmodni?

Figyelt kérdés

Csak egy ismerősöm, még nem is közeli, elég távoli.

Jól elvagyunk, ha találkozunk, ami elég ritkán van.


Most 3x egymás után vele álmodtam.

Ezt úgy kell érteni, hogy elsőnek tegnap kora este elbóbiskoltam, 11 körül keltem fel.

Aztán hajnalban, fél 1 - 1 körül lefeküdtem. Ez a második.

Aztán lakótarsam hajnalban koran ment dolgozni, arra is felkeltem, ittam vizet, visszaaludtam reggelig. Ez meg a harmadik etap.

A sztorira, amikről az álmok szóltak, nem is emlékszek, csak, hogy mindharomban szerepelt ez az ismerős. Az egyetlen dolog, ami rémlik, hogy valami külföldi volt az egyikben, aki magyarul olvasott szöveget, és hüledeztünk, hogy hibátlan a kiejtése, meg hibátlanul olvassa a magyar szöveget, mikor nem is anyanyelve meg nem is tanult.


Mi lehetett ez? Nem foglalmoztam mostanában vele, nem jutott eszembe, talán 1 hónapja beszéltünk.


2023. jan. 2. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Max. annyit, hogy valamiről eszedbe jutott, ezért gondoltál rá. Lehet, hogy nem is tudatosan.


Amúgy semmit sem jelent. Az álmoknak nincsen semmiféle ezoterikus jelentőségük. Minden, amit álmodsz, tőled ered és veled magyarázható.

2023. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Az álmoknak nincsen semmiféle ezoterikus jelentőségük"


Akkor miért írsz az ezo kategóriába?

2023. jan. 2. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A főoldalon látszó kerdésre írtam, nem a kategóriát neztem.


De mi van, téged csak ezós marhaság érdekel, rendes válasz nem is?

2023. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

1 álom = csók

2 álom = kézimunka

3 álom = irány az ágy


Ennyi az egész, drága.

2023. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!