Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két teliholddal álmodni?

Két teliholddal álmodni?

Figyelt kérdés
Álmomban éjszaka volt, le akartam fotózni a teliholdat. Mikor kimentem az udvarra, felnéztem az égre, két telihold volt az égen, ráadásul egymásnak függőleges tükörképei. Utána valamiért bementem a házban és kis idő után megint visszatértem az udvarra. Már nappal volt, de még mindig jól látható volt a két telihold, ráadásul már narancssárgás fényben úsztak és felettük volt egy ugyanakkora bolygó alakú valami, de nem bolygó volt, hanem inkább ilyen portál, és belenézve sötétlilás alapon mozogtak és kavarogtak mindenfele arany színű zodiakus szimbólumok. Általában elég hétköznapi álmaim szoktak lenni, viszont ez feltűnően más volt, ezért is jegyeztem meg ennyire részletesen. De vajon mit jelenthet ez az egész?

2023. jan. 16. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az álmokban szereplő képek és jelenetek gyakran szimbolikusak és a valóságtól eltérőek lehetnek, és az álmok jelentését gyakran nehéz megérteni. A telihold szimbólumként gyakran a változást, a női princípiumot és az érzelmeket jelenti, míg a két telihold azt jelentheti, hogy az álmodó két ellentétes érzést tapasztal, vagy két ellentétes irányba halad. A narancsszín és az arany szimbólumként jelenthetik az erős, meleg és biztonságos érzéseket, és a fényes, ragyogó jövőt. A portál szimbólumként pedig jelentheti az új lehetőségek, a változások és a fejlődés irányát.


Az ilyen álmokat gyakran nehéz pontosan értelmezni, mivel az álmok jelentését sokszor csak az álmodó tudja igazán értelmezni. Az álmodó saját érzései, tapasztalatai és személyes kontextusa alapján értelmezheti a saját álmait. Az is fontos, hogy az álom ébredéskor valóban eltűnjön az élmény, és ne befolyásolja az ébrenlét állapotát.

2023. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon leköt napközben az asztrológia?
2023. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Régen, értsd sok-sok évvel ezelőtt nézegettem szórakozásból ilyen chartokat, de az egész nem tartott tovább 1-2 hétnél. Nem nagyon hiszek benne és nem nagyon köt le az asztrológia.
2023. jan. 17. 00:54
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

2vagyok.

Nem tudom kulonben mit pontozol/pontoztok le. Nem valaszt adtam, vilagoasn latszik hanem pontosito kerdest tettem fel.

Meh.

2023. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldet adtam. Neked is, és az elsőnek is.
2023. jan. 17. 05:08
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Lehet bebandzsultál álmodban.
2023. jan. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idő szabályozása József a bibliában megállította a napot holdat. Olvastam.
2023. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!