Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este baromi fáradtan feküdtem le, mert az előző éjszakán buliztam és utána nem tudtam rendesen aludni. Már amikor már épp aludtam azt hiszem, hirtelen nagyon furcsa álmom lett, nem rémálom, csak szimplán fura, majd valami miatt kinyitottam a szememet, nem tudtam mozdulni se és a falon egy nagy méretű hangyabolyt láttam, amint egy nagy fehér kerek valami körül mozog. Kicsit befostam, így rá akartam kiabálni hogy tűnjön el, de meg se tudtam mozdítani a számat. Ez valahogy így kizökkentett, mert ezután csak arra koncentráltam, hogy ki tudjam nyitni és néhány másodperc múlva sikerült is és megszűnt az egész. Utólag gondoltam arra hogy alvásparalízis lehetett, mert ráadásul a hátamon aludtam ami tudtommal növeli az esélyét


19/F



2023. jan. 22. 17:41
 1/6 anonim válasza:
12%
Vagy alvásparalízis, vagy a halucinogén kábszik a buli során :d
2023. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem fogyasztottam semmilyen kábítószert szóval az esélytelen
2023. jan. 22. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömék erdőben egyszer találtak egy romos házat, egy ilyen fekete gomolyag szállt ki belőle, amit ők egy csapat szúnyoghoz ill. fekete füsthöz felhőhöz hasonlítottak. Teljes erőből nekik rontott és fellökte őket.

Repülő fehér "pingponglabda" a leggyakoribb, amit ilyen szellemvadász videókon látni lehet.

Nekem is 19 evesen volt ilyen alvásparalízisbben ébredés, mintha valami a mellkasomon ült volna. Azóta se volt ilyen.

2023. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha nem drogoztál, akkor alvásparalízis volt.
2023. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos beleesett 1-2 bogyó a söröcskébe

Vagy be lettél ginázva

2023. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!