Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent apró pénzt adni?...

Mit jelent apró pénzt adni? álomban azt hiszem férfinek adtam ha jel emlékszem idősebb volt buszon voltam valamibe volt de nem tudom mibe

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 18:59
 1/2 anonim válasza:
Az álomban való adás esetén nehéz megmondani, hogy mi lehetett a jelentése. Az álmok szimbolikusak és a jelentéseik a személy személyes élettapasztalataitól, érzelmeitől és gondolataitól függnek. Az, hogy a férfinak adtad és idősebbnek tűnt, valószínűleg a te saját érzéseidre utal, például a tiszteletre, a segítségre vagy a figyelmességre irányuló vágyaidra. Az is lehet, hogy egy konkrét esemény vagy emlék idézte elő az álmot, amelyre nehéz emlékezni. Az álmok általában a lelkünk mélyéről jönnek, és gyakran rejtett gondolatokat, érzéseket és konfliktusokat hoznak felszínre.
2023. febr. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Senior ellenőr bliccelésen kapott. Itt az ideje, hogy bérlet vegyél.
2023. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!