Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy azt álmodtam legutóbb, hogy benne vagyok a 911es twin towers egyikében de a repülő még egyikbe se csapódott bele. Én fejben tudom, hogy mi fog következni de nem szoltam senkinek. Elkezdem kimenekülni az épületből. Sok ember is ezt teszi velem együtt de az volt a furcsa, hogy hangulat az boldog volt és nem volt semmiféle pánik. A liftek nem működtek ezért a lépcsőkön tolongtak az emberek de mindenki vidám volt.


Itt van egy képszakadás. Arra emlékszem még, hogy kijöttem az épületből és valahol kb 300mre lehettem a twin towerstől és tudtam, hogy hamarosan érkezni fog a repülő és ezért az egészet felvettem videóra (ekkor az a gondolat járt a fejemben az álmomban, hogy azért veszem fel, hogy legyen egy jó felbontású videó az esetről).

Aztán felébredtem.


Elmondtam ezt ismerősi körömben de senki nem tudta, hogy mit jelenthet, neten utánanéztem de ott sem találtam semmi használható információt. Ha esetleg valaki tudna bármit ami segíthet az álom megfejtésében annak megköszönném.


Ja és kiegészítés képpen azt hozzá tenném, hogy ez előtt szinte semenyire nem érdekelt a 911 és nem is nagyon néztem utána.



2023. jún. 15. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!