Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az álom jelentése?

Mi lehet az álom jelentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az egyik álmom ami nem hagy nyugodni. Anyukám testvére a nagybátyjám meghalt 10 hónapja (régebben gyerekkorunkba nagyon jó viszonyt ápolt a családunk egymással ez a későbbiekben elmaradt) de már 12-13 éve nem láttam a temetésére elmentünk nagyon megrázott akkor voltam 12 hetes várandós. Megjelent az álmomban egészséges volt kicsit izmosabb is mint a való életben de úgy nézett ki mint 12 évvel ezelőtt szép ember volt. Az álmomban azt éreztem hogy átakarom ölelni és meg is tettem arra amit mondott nem emlekszem csak arra hogy mondtam a hugomnak aki a keresztlánya hogy ő nem akarja e megölelni de ő mondta hogy nem mikor felkeltem nagyon kellemes nyugodt érzésem volt. A másik álmom tegnap volt a kisfiamról ő volt de nem úgy nézett ki mint a valóságban hanem inkább úgy mint a kislányom megfulladt de nem vízben hanem valami az orrába ment amitől eldeformálodott az orra is na itt mikor felkeltem már nem voltam nyugodt. Ha valaki tud kérem segítsen mit jelenthetnek ezek az álmok.



2023. okt. 8. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!