Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran úgynazza...

Térfogat kérdése:

Miért álmodok gyakran úgynazzal a személyel.?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésre szeretnék választ kapni ami az utóbbi fél évben történtik velem .: volt egy lány ismerősöm még általános iskolából 3 osztályos köröm óta tetszett egészen 8-adik végéig jól megvoltunk de ahogy telt az idő és felső osztályba kerültünk így egyre kevesebbet kezdtünk beszélgetni stb amíg élnem értük a 8 év végét. Úgy terveztem hogy elmondom neki mit is érzek iránta csak nem volt bátorságom mert már akkoris inkább itrovertált típus voltam és így nem mertem elmondani neki mit is érzek ezért ilyen semmilyen módon váltak el útjaink egymástól. Eltelt 5 év azóta nem találkoztam vele/nem is beszéltünk . De ebben az évben egyszer láttam autóból ahogy elmegy előttem , nem fordítottam különösebb figyelmet nekinmert azóta már sok minden történt de rá 1-2 hónapra megjelenő az álmomban mint egy társ és közvettlenebbül viselkedett és nagyon jól megvoltunk és boldogok voltunk amikor felkeltem zavarodott voltam de nem fordítottam nagy figyelmet neki mert szoktak ilyen furcsa dolgokat álmodni de aztán 1 hónap múlva ismét megtortent de az sokkalta intenzívebb volt és érzelem dús amikor feleltem 1nhétig nem tudtam keverni a fejemből és csak ezen járt az eszem és még vissza köszöntött egyszer ugyan ilyen szinten . Bele nyugodtam gondoltam hogy ez csak a rossz fantáziám amit gyorsan le is tudtam de rá egy fél hónapra mikor nyáron mentem tankolni a szokásos benzin kútra akkor pont ő volt a kasszában hát mert miért ne XD oda mentem köszöntem de vagy nem ismert meg mert változtam azóta (értsd más frizura tetoválás öregebb kinézet),vagy úgy tett mintha nem ismerne meg mert nem annyira tartotta előnyösnek hogy egy pénztárosként találkozzunk újra (volt már rá példa más embernél) fizettem elkoszontem ő is kedvesen és mindenki ment a maga útjára. viszont azóta szintúgy megjelenik az álmomban csak már nem úgy ahogy az elején mostmár inkább nem néz rám szorongós az álmom amiben benne van és gyakoribb is hogy küzdenem kell a figyelméért szóval rosszabb azóta róla álmodni. Mi a megoldás ? Mit kéne tennem ? Hogyan kéne közöltem vele a dolgokat vagy írjak rá facebookon ? De az meg nagyon furcsa lenne hogy szia rólad álmodok állandóan és ez zavar XD ti mit csináljátok a helyemben ? 22/F
2023. okt. 15. 19:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!