Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Démoni álom + ex felbukkanása...

Démoni álom + ex felbukkanása mit jelenthet? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Fekete meg piros gyertyát gyújtogattam a puszta kezemmel és tanítottam a barátaimat is, hogy gyújtsák meg gyufa nélkül. A gyertya meg hirtelen le is égett. Akkor az exem haverja le akart fekudni velem, erre jon az exem, hogy ugye huseges voltam?


Utána láttam, hogy a falon van egy fekete kereszt(nem fordított) es csopog a falból ilyen piszkos víz


Erre riadtam reggel 7kor es durva, mert ez az álom masodszorra ismetlodott meg, hogy folyik a falból valami gonosz energia


(Boszorkanysaggal foglalkozom par éve)



2023. okt. 22. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Én már meg sem lepődöm az ilyeneken.. ha tudnád hogy én hányszor álmodtam rémisztőt és ugyanazt, meg lepődnél. Volt hogy egy hétik az álmomban a szemem előtt démonokkal, démonná és szörnyé átalakult embereket álmodtam úgy, hogy napról napra egyre félelmetesebb volt az álom. A hét végén olyan durva rémálmom volt, hogy kikapcsolt az agyam és felébrettem az álomból, mert már annyira félelmetes volt. (Ekkor azt álmodtam hogy le vagyok kötözve egy székhez a föld alatt, vagy egy elhagyatott raktárban, vagy egy elhagyatott házban, és egy ember átalakult egy nagyon durva félelmetes démoni szörnyé, és fizikai kinzás helyett lelkileg terrorizált. Olyan durva hangnemben és olyan durva dolgokkal terrorizált, hogy az agyam megállította az álmom, és megkérdezett hogy biztosan folytatni akarom-e ezt az álmot, és ekkor önmagamba néztem álmomba és nem-et választottam, és felébrettem.)
2023. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
73%

Jó kérdés,nekem is voltak már durva álmaim pedig én nem foglalkozom ilyennel.Volt hogy gyerekként egy succubussal rendszeresen(kb 1 hónapig szinte minden este) dugtam és el is élveztem mire felkeltem.


Második durva álmom az az volt hogy kikötöztek egy székre valami elhagyatott húsüzembe aztán a belső szerveim kampókra voltak akasztva amiket forró üstbe mártogattak és mindig éreztem azt a szervemet amit belemártottak illetve a kampókat is éreztem a szerveimben.Mindeközbe láttam saját magamat vergődni a széken de nem volt lábam csak felső testem.

2023. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!