Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon most miért álmodtam...

Vajon most miért álmodtam ezt? Ez előtte vele csak október 1 volt álmom

Figyelt kérdés

Álmomba szinte folyamatosan kérdeztem, mikor már ez a részlet megvolt az álmomba, hogy vajon miért álmodtam azt hogy volt barátom megint nálunk van.

Felébredtem talán 10 körül aztán vissza aludtam és ekkor kérdeztem nagyon sokat hogy vajon miért jött vissza, újra szeret engem?

Álmomban nem tudtam megkérdezni tőle

De asszem nagyon nem beszélgettünk hanem valamit a telefonon csináltunk, talán játszottunk rajta valami játékot.

Ő vele 2 és fél évet jártam 2021 októberében szakítottunk aztán kb 8 hónapig barátság extrákkal volt, aztán meg egy tanévig láttam ami marha nehéz volt hiszen osztálytársam volt, így az utolsó 12 év nagyon nehéz volt.

És mostmár jobb hogy nem látom minden nap, de mégis fura hogy megint miért jött fel az álmomba.



2023. nov. 11. 14:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha kicsit össze vissza írtam
2023. nov. 11. 14:14
 2/3 anonim válasza:
Mert sokat gondolsz rá még mindig. A tudatalattidban még sokat foglalkozol vele, nem engedted el.
2023. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, alig gondolok már rá, sokkal jobban bírom már mint akkor mikor még osztálytársak voltunk utolsó évben
2023. nov. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!