Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Krokodillal álmodni?

Krokodillal álmodni?

Figyelt kérdés

Álmomban ismerőseim mondták, hogy vigyázzak mert mostanában krokodilok befészkeltek lakóházakba. Nem foglalkoztam vele mert se pincénk se semmi a földalatt. Fürdőszoba csempét vertük le és egy nagyobb földalatti rés jelent meg amiben volt egy kicsi krokodil kb mint a karom szóval kb 1 méter vagy kisebb, de nem volt belseje csak a külseje(héja). Azonnal vittem el a házból a gyerekeimet a tesómhoz, hogy vigyázzon rájuk. És hívtam egy szakembert aki leszórta valamivel az egész lyukat és az udvaron is voltak ösvények, hogy merre ment de ezek mar sokkal nagyobbak voltak. Itt is leszórta az egész udvart és pár darab meg is halt(mintha sav por lett volna és a krokodilok füstöltek). Viszont 1 volt ami túlélte és rá hatástalan volt ez a sav szerűség. Itt jött 2 idegen férfi és bezárták a hatalmas krokodilt egy fa kalodába. Itt keltem fel. Furcsa érzésem volt, de nem tudom hova tenni. Mit jelenthet?

Reggel mondta a tesóm, hogy ő is krokodillal álmodott... Ez igy eleg fura. Lehet valami jelentése?



dec. 15. 08:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!