Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előző életbeli emlék, vagy...

Előző életbeli emlék, vagy mire utal az ilyen álom?

Figyelt kérdés

Álmomban beköltözni készültem egy lakásba, amit egy idős néni adott el-, vagy ki- (erre nem emlékszem). A ház egy kezdetleges technológiával épült, kb 3 emeletes társasház ház volt, aminek a falai teljesen egyenetlenek voltak. Kő, vályog, vagy ilyesmi. A padló is valamiféle döngölt föld lehetett. A földszinten 2 lakás volt, a másikban -mint kiderült- spanyol vagy portugál egyetemisták laktak, akik kedvesek, mosolygósak voltak (de álmomban féltem, hogy talán zajos életet élnek, és emiatt nem kéne megvenni a lakást).


A furcsaság ebben az, hogy többször felébredtem éjszaka, és mindig eszméletlenül nagyon szerettem volna ehhez az egyenetlen falú házhoz visszajutni (sikerült is). Most, hogy eltelt egy egész (munka)nap, még mindig szeretnék oda visszajutni. Nagyon furcsa, különös érzésem van emiatt egész nap.


Nektek volt már ilyen? Szerintetek ez mire utal? Nem megy ki a fejemből az a helyszín.


febr. 2. 22:06
 1/4 Grimfox ***** válasza:
Biztosan nem előző élet, inkább valami központi helyen lévő benyomás bukkant fel, és mivel pozitív töltetű, vágyakozol utána.
febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy maga a helyszín is -mint a diákok- valami Spanyolország, Portugália, Dél-Amerika lehetett, de én egyáltalán nem vonzódom ezekhez az országokhoz, nyaralás céljából se mentem még ilyen "meleg" országba soha.
febr. 2. 22:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hogy érted azt, hogy "központi helyen lévő benyomás"?
febr. 2. 22:21
 4/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Egy olyan benyomás, emlékből származó érzés, ami központi helyet foglal el a személyiségedben tudat alatt. Röviden egy téged nagy mértékben meghatározó alapérzés.
febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!