Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha elhunyt...

Mit jelent az ha elhunyt szerettemmel álmodtam, aki álmomban hosszan megölelt és én is őt, majd azt mondta milyen jó újra látni?

Figyelt kérdés
8 hónapja hunyt el keresztapukam, aki anyukam testvére volt, nem ért váratlanul, hosszabb ideje beteg volt már, nem is jutott már eszembe egy ideje. Lehet bármi jelentése vagy csak egyszerűen még nem ért véget a gyász folyamat?
febr. 23. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt? Megható álom, és szerintem ritkan adatik meg az, hogy az ember megölelheti a szeretteit álmában. Elképzelhető, hogy különleges lelki kapcsolat volt köztetek, ezért vált ez lehetővé.
febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
68 éves volt, jó kapcsolt volt közöttük, nagyon sokszor vigyázott rám gyerekkoromban. Kedves, jó szándékú volt. Egésznap ez a részlet volt a fejében, hátha jelent valamit.
febr. 23. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy Emlékkép

Komoly érzelmi szálak köthettek hozzá, talán még évtizedek múlva is álmodhatsz vele ez előfordulhat

febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakran probalkoznak az elhunytak az almainkban felvenni velunk a kapcsolatot. Ha konkret uzenet is van, vagy bucsuzkodas, oleles, akkor gyakran az valos es nem csak alom.
febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni, sajnos nem tudtunk úgymond elbúcsúzni, mert nagyon gyorsan történt, az utolsó hónapban sokszor kellett SBO-ra vinni, de amikor utoljára került be az csak pár óra volt, már nem engedték ki, így sajnos el sem tudott köszönni tőle senki. Azt gondolom vagy próbálom hinni, így szeretett volna elköszönni és elbúcsúzni. Remélem békére talált ♡
febr. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!