Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, apummal nagyon megromlott a kapcsolatom, elvannak válva. Anyukám mondta, hogy menjek el hozzá megbeszélni és azóta egyszer azt álmodtam, hogy ott vagyok nála és futok el és ő jött utánam és rángatott. Az éjjel meg azt álmodtam, hogy bementem hozzá sírva és kérdeztem,, kibékülünk"? Mondta, hogy nem és megint elfuttam. Nem is szeretnék hozzá menni mert már félek tőle..
febr. 29. 20:16
 1/1 Hermit moldovenesc válasza:
Először is, nagyon sajnálom! Ezek az álmok a szorongásodról szólnak, amit a válás, az apával való konfliktus és az újratalálkozás miatt érzel. Ha csak a helyzettől félsz, de nem fenyeget valós veszély (fizikai bántalmazás vagy súlyos verbális abúzus) apukád közelében, akkor érdemes megpróbálni leülni vele átbeszélni a problémákat. Talán ezzel elmúlnak a nyomasztó álmok.
márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!