Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt mar olyan almotok amirol...

Volt mar olyan almotok amirol kiderult hogy a terhesseget jelenti?

Figyelt kérdés
Nem az hogy almotokban varandosak vagytok,hanem valami jel hogy a tudatalattid mar nalad elorebb tudta a dolgot.
márc. 14. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor almodtam pozitiv tesztrol, de nyilvan azert, mert nagyon akartam. 10-bol 9 esetnel nem voltam terhes, de a 10. bejott, az almom utan pozitivat teszteltem masnap.

Azt is megalmodtam, hogy szoke, kek szemu kislanyom lesz, nagyon tisztan lattam az arcat is. Vegul barna haju, kek szemu kisfiu lett…:D

márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt az ezotéria topicba írd ki.
márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Álmom nem. Megérzés féleség igen: egy orvosi vizsgálat során kérdezték, hogy terhes vagyok-e. Határozott nem mondtam, mert elméletileg meddő pár voltunk. Na utána napokig iszonyú rossz érzésem volt, hogy ezt mondtam, és változó ciklushossz miatt nagyon már nem is számolgattam, csak csináltam egy tesztet, ami persze pozitív lett.
márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!