Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom az exeimről?

Miért álmodom az exeimről?

Figyelt kérdés
Kérlek ne olyan válaszokat írjatok, hogy hiányoznak vagy hogy friss a szakítás, már évek óta nem beszéltem velük/láttam őket. Lényegében eszembe se jutnak :D
ápr. 4. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. Én is az exemmel álmodom, pedig már két éve szakítottunk, azóta boldog párkapcsolatban élek. Fene se tudja. Én sem gondolok rá
ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kísértenek a hibák. Most is el-el követsz belőlük. Ugye?
ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudat alatt lehet foglalkoztat még valami vele kapcsolatban. Nem feltétlen érzelmi szálra gondolok. Egyszerűen lehet, csak sok időt töltöttetek együtt, sok a közös élmény, megélés, egykor az életed fontos része volt. Az is lehet, hogy láttál róla vmit a közösségi médiában, vagy infót hallottál róla, amit talán fel sem fogtál, de így dolgozza fel az elme.
ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Mire gondolsz?

3. Ezt is erosen ketlem, nem voltak komolyabb kapcsolataim veluk es mar kb semmi emlekem sincs

ápr. 4. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szimplán csak álmodik az ember a múlttal. Sokszor iskolába járok pl, vagy a régi munkahelyemen dolgozom stb.. A tudatalatti összemos mindent mindnennel. Ha nincs különösebb rosszabb érzésed az álom alatt vagy után, akkor csak sima emlékképek. Nem jelent semmit.
ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

fu, erre en is kivancsi lennek. de en mar almomban ossze is hazasodtam egyikkel azzal a tudattal magamban, h terveztem kozben mar a valast :D

kozben legnagyobb aldas az eletemre, hogy mar csak az exem

ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is szoktam álmodni az ex-emmel,úgy hogy együtt vagyunk,szex és egyéb....

Holott nem láttam már vagy 10 éve.

Boldog házasságban élek már azóta.....

ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert egy emlék eszedbejutott róla és beleszőtted az álmaidba. Néha ez a tudatalattiba történik egy helyzet illat hatására.,Elvégre csak voltak ott mindenféle érzelmek.

Én is jártam már így 18 évvel ezelőtti exemmel is álmodtam valami storyt, pedig nem válunk el szépen.

ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!