Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a felkészülés a...

Gyula__ kérdése:

Mit jelent a felkészülés a hazatérésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Legalább 10 éve, legalább kétszer hetente hasonló álmaim vannak:


Szállodában vagy üdülőben vagyok, nagy csoporttal, közeledik a hazautazás. Össze kell pakolnom, ez enyhén nyomaszt, és sokszor van valami bonyodalom is ezzel kapcsolatban. Legtöbbször az evéssel is van gond, lemaradok a közös bőséges étkezésről, ez is aggasztó, valahogy meg kell oldanom az evést. Néha vonatút is szerepel benne.


A környezet és az események mindig mások, de a fenti elemek közösek. Gyakran keresek valakit, általában rokont vagy barátot, ritkán nézeteltérésem van a csoport egy vagy több tagjával. Nagy ritkán nem nyaralás az utazás célja, akkor általában valami kötelező dolog.


Az egészet bizonytalanság, enyhe aggodalom járja át.


Mit jelenthet ez szerintetek? Lényeges, hogy legalább 10 éve álmodom ezt rendszeresen, pedig azóta sokszor és sokat változott az élethelyzetem.



ápr. 5. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ápr. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel kell készülni a "haza utazásra" . Sokan kaptak álmokat figyelmeztetéseket az elragadtatásra, Jézus eljön az övéiért, akik készen vannak. El kell engedni mindent ami a világhoz láncol, rendbe hozni kapcsolataidat, am rajtad múlik, ilyesmi. En is kaptam két ilyen figyelmeztetést.
ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Persze az mindenképp felmerült bennem is, hogy a magasabb tudatosság, Isten felé fordulást sürgeti az álom.
ápr. 6. 01:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A jövőbeli bizonytalanság szerintem a lényeg. Valami feladat van, amit meg kell oldanod, de lehet hogy csak isten hív, az nem olyan nagy gond, mert nem mégy és majd meggyónod:)
ápr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még valaki?
ápr. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!