Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez alvás közben?

Mi lehetett ez alvás közben?

Figyelt kérdés
olyasmi történt napközben ,hogy nagyon fáradt lettem ,elaludtam, erre felakartam kelni de nemtudtam,kinyitottam a szememet és abban a pózban és arra néztem amerre voltam alvás közben szóval a valóságot láthattam,próbáltam mozogni de nem sikerült ,és kiabálni is amit hallottam de szerintem csak a fejembe volt ez , és amikor próbáltam mozgatni a karomat ami épp a szemem előtt volt néha picikét rezgett egyet. utána annyira erolkodtem ( mentálisan fájdalmas volt) hogy felkeltem ,nagyon gyengének éreztem magam és megijedtem . így aludni sem merek inkább

ápr. 11. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem alvásparalízisnek hangzik.
ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is alvásparalízis. Nem láttál vagy hallottál közben horrorba illő jeleneteket vagy esetleg nem érezted mintha lenne valaki a szobában és figyelne? Ezek gyakori "tünetei" az alvásparalízisnek.

De nyugi, igazából ártalmatlan jelenség, stresszesebb időszak előhozhatja.

ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2+ Még annyi, hogy ne erőltesd ilyenkor a mozgást, mert nagy fájdalmat okoz és nincs sok értelme, egy kis idő múlva magától elmúlik.
ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
alvásparalízisnek tartja az ember. De valójában ez pont az amikor egy szellem táplálkozik az alvó személyből. Elvesz az életenergiádból hogy ő tovább itt maradhasson abban a dimenzióban ahol van. Átkelni nem akarnak , ragaszkodnak egy személyhez vagy helyszínhez az emberi életükből.
ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!