Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit, ha helikopt...

Jelenthet valamit, ha helikopterekről, Grand kanyon szerű helyről, diákokról, aranyrögökről meg cupcakeról, Hitlerről és mesterlövészekről álmodok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy helikopterekkel mentünk egy helyre kutatni, egy fiatalokból álló csoportal. Sivatagos Grand kanyon kinézetű hely volt, sok helyen aranyrögök voltak. Az egyik résből, kivettem egy cupcake formályú, aranyrögöt, és kiderült, hogy nem is aranyrög, hanem süti, amit elkezdtem enni. A fiatalok mondták, sokat tanulhatnak tőlem, stb.. Valami professzornak néztek az álmomban, és ők lehettek a diákok. Mondták, hogy még hoznak két embert a helikopterek, az egyik Hitler, mert hogy, ő is segít kutatni ezt a sugárzó közeget. Állításuk szerint, ő hónapokig túl élt ezen a helyen. És valami mesterlövészekről is volt szó. Hogy azokat is sikerült elkerülnie. Vagy valami ilyesmi, már nem emlékszem.

ápr. 13. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Már megint nagyon bevacsoráztál.
ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hitler és mesterlövészek? Szerintem te előző életedben a második vh.-ban voltál mesterlövész, valószínűleg a nácik oldalán harcoltál.
ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem lehet véletlenül, hogy egyszerűen egy tizen-huszon éves fiú vagy? :D


Szvsz semmit sem "jelent", de teljesen normális hogy egy fiatalember akciófilmnek is beillő álmokat álmodik. Én is az voltam (és túl sokat CoD-oztam), és néha álmodtam ilyesmit. Háború, helikopterek, bunkerek, mesterlövészek, géppuskás roham, én vagyok a szakaszparancsnok, stb.

Adja Isten hogy ne kelljen a háborút átélnem az életben, de álmomban pocsékmód' jó érzés volt odapörkölni az ellenségnek és kiszabadítani a foglyokat.


Élvezd amíg ki nem nősz belőle!

ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!