Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka annak , hogy...

Mi lehet az oka annak , hogy párkapcsolatban élek és mégis szinte minden alkalommal amikor mélyen alszok , akkor arról álmodok hogy egy ismeretlen emberbe szerelmes vagyok vagy valakibe akit ismerek , de a való életben semmi szerelmi alapja nincs?

Figyelt kérdés
Október 13-án születtem , mérleg csillagjeggyel ,kínai horoszkóp szerint sárkány vagyok és az aszcendensem skorpió .

ápr. 14. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

1. Amikor mélyen alszol, akkor pont nem álmodsz. Ez teljes élettani képtelenség. A rem fázisban ébredsz mindig. (Lényegileg tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de jó tudni.)


2. Elsősorban ne a képletedben keresgélj, hanem az életedben. Milyen a kapcsolatod? Mióta vagytok együtt? Mire vágysz?


3. Az is érdekes lehet, hogy kik ezek az emberek. Aznap találkoztál-e velük? Azonos vagy ellenkező neműek? Vonzódsz-e hozzájuk? (Ez nem jelent szerelmet.)


4. Írod, hogy ismeretlen vagy ismerős is van köztük. Hasonlítanak-e bármiben a jelenlegi párodra? Esetleg teljesen más miatt vagy az álmodban szerelmes?


Ezek sokkal többet mondanak, mint az, hogy hol állt az xy bolygó, amikor megszülettél.

ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
És amúgy hány évesek vagytok, te és a barátod/barátnőd?
ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

M mennyi ideje éltek együtt?

Vannak-e gyerekeitek?

ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Lelki dolgokban mennyire vagytok egy hullámhosszon?


(Elég sok olyan kapcsolatot a látok az ismerőseim között, hogy az élet gyakorlatias oldala nagyon jól működik, viszont a lelki oldal, az hegymásra hangolódás...háát, az nem annyira.

És ahogy telnek az évek, egyre kevésbé.

Szerintem ilyenkor jönnek elégedetlenséget megjelenítő álmok.

ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

...Valamilyen belső, szépen finoman de a mélyben alakuló félben levö bizonytalanság, elégedetlenség, lelki kielégületlenség jeleként.

Vagy csak simán egy változásra való igény,ami szintén belül jelentkezik először, finoman, lassan, visszatérően.

ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1/5-ös

2 éve vagyunk együtt , sosem találkoztam senki ismerőssel aznap és összeségében senki nem hasonlított rá

tegnap 21:58
 7/10 A kérdező kommentje:

1/5-ös ismét

Azért vagyok szerelmes álmomban ezekbe a személyekbe mert azt érzem hogy akarnak engem , testileg és lelkileg is és hát mérhetetlen vágyat érzek a másik fél iránt és a másik fél is irántam

tegnap 22:04
 8/10 A kérdező kommentje:

2/7

24 és 39

tegnap 22:05
 9/10 A kérdező kommentje:

3/8

Nincsen gyerekünk de szeretnék 2 éven belül már hozzá menni és aztán gyereket vállalni .

Most végeztem az egyetemmel úgyhogy innen számolva ennyi időt saccoltam be magamnak addig

tegnap 22:12
 10/10 A kérdező kommentje:

4/9

Azt hiszem ez lehet nálunk is , gyakorlatban nagyon jól működünk és kiegészítjük egymást. Tényleg nem képzelhetnénk magam mellé megfelelőbb embert . Azonos elképzeléseink vannak dolgokról és ugyanazt a célt akarjuk elérni .

Egyedül ami problémát okoz az az hogy nem elégít ki már kellőképp , és úgy érzem hogy nem tudok lemondani a szexről de próbálok

tegnap 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!