Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak rémálmaim éjjel,...

Miért vannak rémálmaim éjjel, de ha nappal alszok, akkor semmi?

Figyelt kérdés

Amíg 3 műszakoztam, mindig tudtam vagy délelőtt vagy délután aludni.

De most napközbeni munkaidőm van és csak este tudok.

És akkor mindig jönnek a rémálmok. Vagy szomorú és felsírok vagy rémisztő és rettegve, leizzadva ébredek.

De mikor pihenő napos vagyok és délután alszom, akkor megint nincs rossz álom.

Este 10-11 kezdődik és hajnalig. Ebben az időben nem tudok aludni, mert állandóan felkelek rájuk. Sokszor inkább vissza se alszom és éjjel 1-től fent vagyok. Néha ilyenkor munka után szinte egyből és akkor megint nincs rémálom.

Miért van ez? Baj, ha inkább munka után alszom és éjjel fent vagyok? Nem bírom már. Sokszor fáradtabban kelek, mint ahogy lefeküdtem, semmi értelme.

Amúgy elég 5-6 óra alvás nekem.


máj. 9. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet, rossz kategória.
máj. 9. 18:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Hajnalig, világosodásig tart a rémálom. Ha világosban alszok el, akkor semmi baj.
máj. 9. 18:24
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Szokták mondani, hogy miket szedsz, arról nem beszélsz.

Legyen az felírt gyógyszer, vagy bármi, ami hatásokkal járhat.

máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit. Porcvédőt.
máj. 10. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szorongsz egyedül éjszaka? Én is hasonlóan vagyok. Inkább éjjel vannak brutál álmaim, nappal amugy is elvagyok. De nem igazán szeretek este, éjjel egyedül lenni, mert vannak rossz gondolataim. Bár akkor is vannak éjjel rémálmaim ha nem egyedül vagyok. De egyedül fokozódik.
máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!