Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha rémálmotok van és felkeltek...

Ha rémálmotok van és felkeltek, ti is jót nevettek, mondván a valóság az igazi rémálmunk?

Figyelt kérdés
Múltkor is azt álmodtam h üldözött vmi szörny egy tengerben éjszaka de sose tudtam hol van nem láttam. Nagyon realisztikus állom volt. Aztán felkeltem, körbe néztem a trágya panelomba, eszembe jutott hogy vár a borzalmasan melóm amit utálok, a kollégákkal és a főnökkel az élen. Ez a pénz amit keresek kb. vegetálásra elég, nem csak a saját sorsom lomboz le. Az egész, amennyi gyűlölet van az emberekben, pénzért bármire képesek, sok országban gyerekek éheznek meg katonának fogják őket be, háborúk stb. Eltűnt az empátia, a pénz az úr mindenki gyűlölködik tele vannak haraggal. Sztem ez az igazi rémálom, a valóságunk egyén és egész szintjén is. Tanulj gürizz, harácsolj össze minél több pénzt h vehess drága autókat meg a sok hülyeséget. Utazzál mert az olyan menő amikor órákat állsz egy fotóért a sorban 40 fokban de legalább mehet facere meg instára h te ott jártál. Házasodj meg majd vallj el, csinálj gyereket aki majd le se fog *zarni ha belép a tini korba, max ha pénz kell. Aztán megöregszel fizikailag és szellemileg is leépülsz szépen lassan! Tényleg ennyi az élet? A fiatalok még reménykednek de sztem a 90% csalódni fog ebben az egészben. És nem az a bajom h nem keresek sok pénzt, más jól kereső haverjaim is hasonlóan látják, céltalanul élünk csak a fogyasztásnak.
máj. 11. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak simán örülök hogy vége a rémálomnak.
máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Próbáld meg egy kicsit szebben látni a világot. Nem mindenhol vannak ilyen emberek. Vannak egészen normálisak is. Csak sajnos te nem abba a társaságba kerültél.
máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!