Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » NÉha előfordul, hogy álmomban...

NÉha előfordul, hogy álmomban tudok repülni, de ez mindig lassú, csiga tempójú, miért?

Figyelt kérdés

Tehát hiába akarok gyorsabban repülni, sehogyan sem tudok.


Ma azt álmodtam, hogy üldöztek, és zsákutcába kerültem. Egy tengerpart falához értem, volt vagy 10-20 méter magas, az utca felőli korlát kb. egy méter magas. Alul beton járda, amögött pedig a tengerpart.

Nem akartam, hogy elkapjanak, ezért inkább fejjel előre leugrottam a betonra. Meg is haltam, és láttam, ahogyan a lelkem kilépett a testemből, és onnantól kezdve tudtam repülni. Repültem egy ember felé, de ő valahogy meglátott, és futott előlem, én pedig folyamatosan maradtam le.


máj. 15. 08:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert az egészet te képzeled el, és ezért mindig körülötted történnek a dolgok, és az történik, amit elképzelsz, hiába valószerűtlen.
máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Gyenge a tudatosságod
máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.: Az ilyen válaszoknak mi értelme amúgy, amiben semmi indoklás nincsen?
máj. 15. 11:35
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Az az indoklas hogy azert repulsz lassan mert gyenge a tudatosságod
máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Normális esetben egy álom nem tudatos.
máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4.: Már ne haragudj, hogy megkérdezem, de ezt mégis honnan veszed? Milyen összefüggés van a gyenge tudatosság és a repülési sebesség között?


5.: Én gyakoroltam régebben a tudatos álmodást, és igaz, hogy most már csak ritkán jön elő, vagy ha előjön, nem tart sokáig, de mégis az álmomban valamilyen szinten tisztában vagyok vele, hogy álmodok. Pl. a mai álmomban valami bérgyilkos voltam, és biciklivel tekertem a kezemben egy pisztollyal, nekem viszont nem tetszett a bicikli, és tudtam, hogyha elképzelek egy másik biciklit, akkor egy másik bringa lesz alattam, és úgyis lett :D

máj. 15. 11:53
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Amit írtál, az nem tudatos jelenség.

Ez sima gondolkodás, erre a kutya is képes, pedig nem tudatos.

máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Csak annyi hogy lassu repules kozbe eszedbe jutna hogy gyorsabban akarsz repulni akkor gyorsabban repulnél

Fekudj le az ágyra es kepzeld azt hogy lassan repulsz, aztan gyorsan repulsz, megint lassan repulsz, aztan ujra gyorsan repulsz

máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam almomban repulni. Van, amikor nagyon nehez felszallni, emelkedni, de utana belejovok es siman, konnyen megy minden.
máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Grimfox ***** válasza:
100%
A repülés az álomban ritka, és a kötöttségektől való szabadságot jelenti. Álomban ez abban nyilvánul meg, hogy a szokásos szabályok nem vonatkoznak rád, pl a gravitáció. A tudatosság úgy jön ide, hogy az erősebb tudatosság gyakoribb álomrepülést eredményez. Minél jobban ismered a saját pszichédet, és szabályozod azt az életminőséged javulása érdekében, annál gyakoribb lesz a repülés álmodban, és annál jobban tudod befolyásolni, hogy hogyan is repülsz. Bár a leírt álmodban a repülés és a halál összekapcsolódik. Egy eddig jelen lévő dolog az életedben véget ért(nagy eséllyel te vetettél neki véget), és ez a dolog korlátozó tényező volt. A halál utáni repülés az ez alóli felszabadulást jelenti. Az üldözők szimbolizálják magát a kötöttséget/akadályt. Ez lehet mások elvárása, egy környezet, ahol meg kell felelned, vagy ahol mások nem kedvezően állnak hozzád, és még sok hasonló dolog.
máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!