Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa álmom volt. Mit...

Nagyon furcsa álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban apámmal autóztam egy utcában, nem messze az otthonomtól. Borongós idő volt. Egyszercsak apa nekihajtott a kocsival egy kerékpárosnak. A kb. 45-50 év körüli férfi felborult a biciklijével, és betörte a fejét (nagyon rossz érzés töltött el ekkor), érdekes módon azt a jelenetet, amikor a férfi eldőlt a kerékpárjával, már nem autóban ülve, hanem az úttest közepén, kb. 1 méteres magasságban, repülve láttam. (Siklottam az úttest felett.) Akkor, amikor kiértem az utcasarokra, láttam apát kikanyarodni a kocsival a főútra. Innentől repülés helyett gyalog mentem tovább. "Rákanyarodtam" a főút melletti járdára, és mentem egyenesen a főút mellett. Elkezdett csengeni a mobiltelefonom, először nem találtam, majd az egyik járda fölé hajló nyírfa levele átváltozott a még mindig csengő mobilommá.(A valóságban egészen más típusú mobilom van.) SMS-jelző hangot adott ki. Megnéztem, és kiírta, hogy 100 nem fogadott hívásom volt anyától. (Egyébként, amikor csengeni kezdett a mobilom, hirtelen aggódás töltött el anya iránt.) Mentem tovább, és egy idegen helyen találtam magam, ahol éppen egy kb. velem egykorú lány mondott nekem valamit, csak azt nem tudom, hogy konkrétan mit, mert csengett az ébresztő a mobilomon (a valóságban), így nem volt ideje végigmondani. Érdekes, hogy valahogyan tudtam, hogy fontos dolgot mond/akar mondani a számomra ismeretlen lány.


(17/F vagyok, ha esetleg számít egyáltalán valamit...)


2010. nov. 8. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom de nekem is volt ilyesmi álmomban pont valami fontosat akart mondani anyukám amire már rég keresem a választ :( de senki nem mondja meg erre az ébresztő felkelt :(
2010. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

azért nem tudod meg soha, hogy mit mondott, mert az álmodat is te találod ki mikozben álmodsz, és amire a valóságban nem tudod a választ, az álmodban sem fogod tudni, legalábbis zerintem :D

14/L ha számít :)

2010. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
xD igaz amúgy veletek volt már olyan hogy pl egy verset álmodban tanultál meg?
2010. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mostanában történt valami szerencsétlenség a családban valakivel? mert ha igen akkor ez az álom arra utal van ilyen látni a jövőt kicsit elformálva lehet rövid időn belül lesz valami baleset féle.nem azért mondom hogy rád íjeszek de ez így szók lenni.
2011. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!