Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban álmodtam. Mit...

Az álmomban álmodtam. Mit jelenthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyik reggel, iskola előtt elmentem a barátnőmhöz, ahol rosszul lettem, ezért inkább hazamentem, vettem be gyógyszert és lefeküdtem aludni. Álmomban valami sötét helyen voltam, ahol kínoztak, féltem és óriási fájdalmaim voltak. Éreztem, hogy álmodom ezért üvöltöttem az ismerőseimnek, hogy ébresszenek fel. Itthon nem volt senki, de olyan volt mintha tényleg kiabáltam volna, de szerintem ezt is hozzá képzeltem:D

Aztán "felébredtem"(és tényleg azt hittem), a szeretteim álltak az ágyam körül és felülről láttam magam. Itt voltam a szobámban. Senki nem szólt semmit, csak imádkoztak. Ebből gondolom, hogy meghaltam. Aztán mindenki elkezdett hangoskodni, nyüzsögtek körülöttem, de innen már nem emlékszem semmire pedig tudom, hogy valami fontos dolog történt.

Mostanában mindig ez van, amikor álmodom, hogy egyszer azt hiszem, hogy felébredtem és folytatom a dolgomat pedig még az is álom...


2010. nov. 11. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen volt már velem is,nem hinném hogy jelentene többet egy egyszerű álomnál... Viszont velem olyan is volt hogy álmomban aludtam :D Nem kellemesek az ilyen álmok, de egyszer úgyis felkelünk ;)
2010. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%

Egy, kettő, Freddy érted eljő,

három, négy, jobb lesz ha elmégy,

öt, hat, a kereszt sem óvhat,

hét, nyolc, ébren forgolódsz,

kilenc, tíz, senkiben se ne bízz!

2010. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Eredet című filmet. Tudom h ez csak film de aszerint ez két szintes álom ;). Onnan tudod megállapítani hogy álmodban a cselekvésed közepébe csöppensz. Pl.: egy kávéházban vagy de azt már nem tudod megmagyarázni hogy hogyan vagy hogy mikor mentél te a kávéházba. Tudom nem egy nagy magyarázat de az is lehet h betegvagy és aggódtál és ezt álmodban vezetted le. De a lényeg az h a rosszulléted befolyásolta az álmod. Kicsit érthetetlen a magyarázatom de hajrá xD ;)
2010. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

velem meg olyan volt h álmomban meséltem az álmomat, amit az álmomban álmodtam

szóval értitek :D

2010. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennek az álomnak nincs jelentősége.Előfordulhat,hogy álmunkban álmodunk,fura dolog.

Ha felébredsz és felülről látod magad,az leginkább a testen kívüli élményre jellemző.

Ha azt hiszed,felébredtél és folytatod a dolgodat,az is vagy testen kívüli élmény lehet,vagy téves ébredés .

Próbálj hozzászokni,hogy ébredéskor mindig próbára teszed magad valamivel,például megpróbálsz a levegőbe emelkedni,ha csak álmodsz,akkor ez sikerülni fog.A testen kívüli élményt már nehezebb tesztelni,de ilyenkor általában a fizikai dolgokkal bánunk nehezen.Például próbáld felkapcsolni a villanyt,valakit megszólítani,ha nincs semmi siker,akkor nagyon valószínű,hogy testen kívüli élményben van részed.Vagy ha épp este van,figyeld meg,látható-e halvány fény a tárgyak és emberek körül,ha igen,akkor ez is asztrál utazásra utalhat,valamint az is,ha teljes mértékben belátod a teret (azt is látod,ami a hátad mögött van).

Odafigyeléssel és némi gyakorlattal egész jól meg fogod majd tudni különböztetni,milyen élményben lehetett részed.

2010. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

már láttam az eredetet.:D

azért köszi a válaszokat.

Ha álmodban felébredsz, de valójában az álmod folytatódik: világnézeti, erkölcsi problémáid vannak, döntened kell egy kérdésben, amiben a környezeted mást kimenetelt vár tőled, mint amit te igazából szeretnél..ezt találtam róla.

2010. nov. 15. 07:44
 7/7 Volumax válasza:
Nálam már másodjára fordult elő hogy 4-szer ébredek fel az álmomban, és emlékszek is mindegyikre,most legutóbb amikor az álmomban előszőr felébredtem nem bírtam mozogni, és nem bírtam szólni sem,szóval elég nyomasztó érzés volt.
2010. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!