Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kihasználatlan, nagy házrészek...

Kihasználatlan, nagy házrészekkel álmodom sokszor, mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor álmodom azt, hogy ahol lakom, egyszer csak észreveszem, hogy a ház sokkal nagyobb és sokkal több szobából áll és örülök a "felfedezésemnek". Afféle "szerzés öröme" szerű eufória lesz úrrá rajtam és elkezdem tervezni, hogy hogyan fogom berendezni a házat és furcsállom, hogy eddig hogyhogy nem vettem észre az illető épületszárnyat vagy plusz helyiségeket. Érdekes lenne tudni, hogy más is álmodott-e ilyet, milyen elfojtások vagy frusztrációk lehetnek bennem tudat alatt, amiért ez oly sokszor előjön. Sőt, sokszor a környék is tök más, mint a valójában.
2010. nov. 16. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szeretnél egy nagyobb házat, amit berendezhetsz:)
2010. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél egy szép házat, ez az álom szerintem tök jó, a spontán álmodás és a szerzés öröme" szerű eufória csak hozzásegít! :)

Elfojtás emögött??? Esetleg a lakberendezési kreativitásodat fojtod el?

2010. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jelentheti szerinted, hogy a mostani lakóhelyzetedben rejtett lehetőségek vannak, amit nem látsz meg, vagy azt szeretnéd felfedezni?

2.

2010. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ÉN IS!! Ugyan ezt álmodom. Örülök, és nem értem, hogy felejthettem el, Még régi bútorokat IS TALÁLOK. eGYSZER MEG EGY KASZINÓT TALÁLTAM, MÁSKOR JÓL MŰKÖDŐ KECSKEFARMOT BIOBOLTTAL :))

Volt, hogy Tunéziában volt. Mindig nagyon örülök. Már tíz éve is álmodtam ezt.

2010. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A ház a családot jelképezi az álomban.
2010. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy kisebb házrész
2010. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tomás de Torquemada válasza:

"észreveszem, hogy a ház sokkal nagyobb és sokkal több szobából áll"


Nem arról van szó hogy ,hogy az életben sem veszed észre ,hogy sokkal nagyobbak a lehetőségeid(nemcsak a házépítés terén)?



"elkezdem tervezni, hogy hogyan fogom berendezni a házat és furcsállom, hogy eddig hogyhogy nem vettem észre az illető épületszárnyat vagy plusz helyiségeket"


Nem lehet ,hogy álmod azt jelenti ,az életben is sokkal többre vagy hivatott ,csak észre kell venni hol ,miben kell változtatnod?


Sajnos én nem álmodok ilyeneket...

2010. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tomás de Torquemada válasza:

"Nem arról van szó hogy ,hogy az életben sem veszed észre ,hogy sokkal nagyobbak a lehetőségeid(nemcsak a házépítés terén)?

Nem lehet ,hogy álmod azt jelenti ,az életben is sokkal többre vagy hivatott ,csak észre kell venni hol ,miben kell változtatnod? "


Na erre eddig nem gondoltam. Köszi. Én mindig azt hittem, hogy ez valamiféle elégedetlenség az életemmel, de ezk után jobban fogok figyelni. Köszönöm mégegyszer az észrevételt.

A többieknek is.

2010. nov. 16. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Hasonlót álmodtam, tegnapelőtt. Amikor hazamentem a házba, ahol laktam, azt vettem észre, hogy helyenként ki vannak verve a falak, össze-vissza van furkálva, le van verve a vakolat. Eszembe jutott, hogy áthívtam egy haveromat, Zigit, hogy tegyen arrébb egy polcot, de ahelyett szétverte a házat. Első gondolat:"Zigi, hogy rohadnál el!" Kezdtem tárcsázni Zigit, és közben láttam, hogy az egyik fal le van verve, és mögötte van egy régi konyha. Meglepődtem, mentem körbe, mi változott még, és nekem is az az eufórikus érzésem támadt. Találtam egy fehér márvánnyal burkolt báltermet hatalmas kirstálycsillárral, egy másik szobában egy nagy kék kristályt, egy gardróbot tele régi kacatokka, és eldöntöttem, hogy rögtön kidobok mindent onnan, meg egy hatalmas teraszt.

Ja, Zigi haverom rendes neve Sigmund Freud volt...

Piszok jó érzés volt, amikor felébredtem.


A való életben mostanában sikerült egy kicsit elengednem a múlt idiótaságait, meg mostanában sikerül pozitív életszemléletet magamra erőltetni. Elkezdtem kicsit élni, keresgélni, kiélni a lehetőségeimet, a jelent. Ez az álom nekem megerősítés volt, hogy jó irányba indultam el.

2010. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira örülök, hoyg te is ezt álmodod, illetve ti. Nem is gondoltam, hogy ez ilyen típus-álom. Nagyon jó álom.

:)

2010. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!