Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismerősöm álma a mocsárnál és...

Ismerősöm álma a mocsárnál és nem tudja mit jelent. És mindig visszatér ez az álom neki. Valaki tud segíteni? Részletek lent lesz!

Figyelt kérdés

Azt álmodja,hogy egyedül van egy mocsárnál és felbukkan 2 csirke. A csirkék kötekednek vele és egyszer csak megéhezik az ismerősöm és elfogja a barna csirkét és megeszi.Ezután mindig éhes és elfogja a fehéret. A fehérnek nagyon szép és selymes szőre van mint egy csibének.És a fehér csirke könyörög neki,hogy ne egye meg. Ekkor nem eszi meg és összebarátkoznak.

Az álom ennyiből áll.

Én azt mondtam neki, hogy talán el fog veszíteni egy barátot (összevesznek) ,de fog jönni egy új barát.


De én csak példaként mondtam. Kiváncsi lennék más véleményére!


2010. dec. 1. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az ismerősöd látens csirkefóbiában szenved, ez jön át ilyen formában az álmaiban. Valószínűleg volt egy traumatikus élménye még gyerekkorában csirkékkel kapcsolatban és ezt éli át újra az álmaiban. Viszont mára már legyőzte a félelmét, erre utal, hogy megeszi az egyik csirkét, a másikkal meg összebarátkozik.
2010. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!