Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon furcsa álmom...

Potion kérdése:

Volt egy nagyon furcsa álmom még régebben de tisztán emlékszem rá, Remélem lesz valaki aki megérti ezt az álmot?

Figyelt kérdés
Nos úgy kezdődött hogy feküdtem az ágyamban, és valami fényt láttam a folyosó felől. Felkeltem és elindultam oda egyszer csak amikor kifordultam meg láttam egy "kapu" szerűséget mellette pedig kettő furcsa személyt (mintha földön kívüliek lettek volna) és mintha hívtak volna. Elkezdtem sétálni és beléptem a kapuba és HUSS! rögtön egytized másodperce felébredtem az ágyamban. Olyan érzésem volt mintha tényleg megtörtént volna.
2010. dec. 8. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ez sok mindent jelenthet!

Ha nézel sok horror filmet,vagy hiszel bennük azért is.

A kapu az valaminek a kulcsa,de hogy minek,arra neked kell rájönni.

Ne gondolj rájuk sokat,mert bevonzod őket.

Remélem segítettem

2010. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Arguuess ***** válasza:

Hmm... Ez után nem változott meg valami?

Mert lehet, hogy a "kapu" egy új világ kezdetét jelenti, amit az is alátámaszt, hogy rögtön felébredtél, mert attól a perctől kezdve megváltozott valami az életedben.


:D

2010. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ


2. lehet benne valami mert ezután az álom után egy évig csak rossz dolgok történtek velem

2010. dec. 8. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Én olyat álmodtam mikor még foglalkoztam theriankodással, hogy állt egy férfi egy erdő szélén és engem nézett, én elindultam felé akkor átalakult egy farkassá és bement az erdőbe. Ezt még ezután kétszer megálmodtam pontosan de nem tudtam mit jelent. Meg voltak még hasonló dolgok.
2010. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ajánlok neked egy könyvet nagyon jo és ez is álomról meg kapuról meg kulcsról szól a szerzője POZSÁR EDIT a címe: FARBEL ÉS PERLA AZ ÁLMOK LABIRITUSÁBAN
2010. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!