Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy levágtam...

Azt álmodtam, hogy levágtam egy barátnőm kezeit! Miért? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Oroszországba mentünk osztálykirándulásra, azt hiszem, Moszkvába. Egy pajtában kellett aludnia az osztályunknak, ahol voltak még más ismerősök is, de ők mind eltűntek, csak a barátnőm maradt ott, meg én. Ezek az emberek nagyon baljósak voltak, és elég betegnek is néztek ki, nem is mertem a közelükbe menni. Sötét volt, hideg, féltem. Ő már lefeküdt aludni, de én felébresztettem, és rákiáltottam, hogy hozzá ne érjen semmihez, mert elkapja a fertőzést. De ő pont fogott egy takarót... én ezt megláttam, és nagyon sóhajtva elkaptam a kezét, hogy majd én megmentem az életét... és letörtem csuklónál, majd egy rozsdás fűrésszel levágtam, amikor nem akart magától leesni. Ő sikított, sírt, de én csitítgattam, és próbáltam valaki más kezét a sajátja helyére tenni, hogy ő ne legyen fertőzött. De csak az egyik "nőtt oda", a másik (bal) csuklója csak véres csonkként lifegett. Nagyon megijedtem, bekötöztem, és elrohantam segítségért. Megtaláltam anyukámat, elmondtam neki, de akkor már az én kezem volt bekötözve, véres, rohadt kötés szorította, ami a húsomba vágott. Hisztériás rohamot kaptam, és sikítoztam, hogy levágtam a kezeimet, de anyukám megnyugtatott, hogy vegyem le a kötéseket, semmi baj. Levettem, és tényleg... de a távolban hallottam még a barátnőm jajgatását, és azt, hogy sír.
2011. febr. 2. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hetente többször is álmodok ilyen hülyeségeket zombikról, vámpírokról, fertőző betegségekről, gyilkosok elöl menekülésről, stb. Gondolom azért voltak ilyen álmaim, mert este 9 óra után minig eszek valamit, pedig tudom, hogy a késői étkezés rémálmokat eredményezhet. Lehet, hogy te is csak bezabáltál! :D
2011. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lopott tőled a gádzsi.
2011. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah jah valamit elloptak tőled,és boszorkányok próbálnak rávenni az eszközzel valami dologra!
2011. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!