Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már többször álmodtam azt...

Már többször álmodtam azt hogy a körülöttem lévők meghalnak. Ez jelenthet valamit? ( lent)

Figyelt kérdés
Kb egy fél éve azt álmodtam, hogy anyukám mosogatás közben csak úgy összeesik és meghal,utána gyászoltunk és egyszer lejött a mennyből és tudtunk vele beszélni, utána meg azt álmodtam hogy apukám hal meg furcsa módon, sajnos nem emlékszem már tisztán, hogyan is történt. Kb két héttel ezelőtt meg azt álmondtam, hogy az egyik legjobb barátnőm halt meg a szülei szoltak nekem meg a másik l.barátnőmnek (hárman vagyunk legjobb bnők) és ott sírtunk, meg minden nagyon rossz volt. Jelenthet ez valamit, vagy pusztán csak véletlen?
2011. febr. 10. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt álmodod, hogy valaki meghal, akkor az illető sokáig fog élni - legalábbis én így tudom.
2011. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anyukám is ezt mondta. Nagyon remélem, hogy így van.
2011. febr. 10. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
AZ életben szoktál ügyetlenkedni? Mondják mások, hogy két balkezes vagy, vagy ilyesmi?
2011. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát kisebb koromban mindent elejtettem,mostanában meg már nemannyira de igen elég ügyetlen vagyok
2011. febr. 10. 20:57
 5/7 anonim válasza:

Nálam is ugyanez volt!

Anyukám feküdt,meghalt.Minden sötét volt,sírtam,de így fuldokolva,rémes volt:(

Aztán úgy pár hónapja apukám.:(

Úgyhogy már előre tudom,hogy a testvérem halálát is megfogom álmodni.

Nem csináltam belőle nagy ügyet, végül is csak egy álom.

Aztán megtudtam,mit jelent:hogy sokáig fognak élni.

Nyugi,nem lesz semmi baj:)

2011. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
=)
2011. febr. 13. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy mgfolytottam a papagájomat (az okot nem tudom) Ráadásul anyukám is, ugyanazon a napon. A madár él és virul, és ha minden jól megy még 22 évig is élhet (3 éves nimfa)
2011. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!