Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy terhes...

Azt álmodtam hogy terhes vagyok - pocakkal. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmomban lenéztem a hasamra és kb akkora volt mint egy medicinlabda, ráadásul a köldököm is kifelé állt, és iszonyatosan fájt... mit jelenthet?? (ez amúgy hányadik hónap a való életben?)


(kérlek ne azt írjátok, hogy biztosan gyerekre vágyom mert még nem akarok gyereket, ja igen és terhes sem vagyok, ráadásul rühellem a nyavajgós kisbabákat... :P)))


2011. márc. 28. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

félsz hogy terhes leszel.

én egyszer azt álmodtam hogy terhes vagyok és gyerekem lesz és gondoltam milyen jó!aztán meg bűntudatom volt mert még csak másodikos voltam :P

a végén egy tintapacát szültem -.-

2011. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem írnád azt,hogy "iszonyatosan fájt",azt mondanám,hogy pozitív üzenete van az álmodnak.Sikeres termékeny időszakot jelez.A fájdalom nem az egészségeddel kapcsolatos ,sokkal inkább arra utal,hogy görcsös akarattal küzdesz céljaidért.
2011. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
terhesség: valami megfogant, él, a kialaukál állapotában van, de ahhoz, hogy megszülessék, az álmodónak még nehéz megpróbáltatásokon kell keresztülesnie.
2011. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!